Vodafone 2020 Ramazanda Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet
Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet

Vodafone aboneleri korona virüsünün etkili olduğu bu günlerde interneti hiç olmadığı kadar fazla kullanmakta. Özellikle ramazanın gelişi ile birlikte bu kullanım çok daha yüksek seviyelere ulaştı. Abonelerinin sorun yaşamamasını isteyen Vodafone kullanıcılarına çok sayıda farklı bedava internet kampanyası sunuyor.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet

Yılın önemli dönemlerinde her zaman hediyeler dağıtmayı tercih eden Vodafone ramazan ayının gelişiyle birlikte hediye dağıtımına başladı. Korona virüsünün etkili olması sebebiyle internete ihtiyaç duyulan bu günlerde 2 GB bedava internet ile tarifeler rahatlatılabilir. Hediye interneti almak için ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasının indirilmesi gerekli.

Kampanaya kayıt olacak abonelerin en az bir defa uygulamaya giriş işlemini yapabilmiş olması gerekiyor. Bu sebeple de tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı indiren kişiler giriş işlemlerini yaptıktan sonra kampanyaya kayıt aşamasına geçebilirler. Bu aşamada telefonların mesaj bölümüne girerek VODAFONE SAHUR yazıp 7000’e mesaj gönderilmesi gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra telefonlara 1 günlük kullanım için 2 GB bedava internet tanımlanacak.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?
Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone Ramazana Özel Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulamasını Kullanan Abonelere 1 GB İnternet

Vodafone abonelerinin hatları ile ilgili olan işlemlerini yapmaları için birkaç farklı seçenek yer almaktadır. Müşteri hizmetlerini aramak vere gerekli talepleri oluşturmak bunu yapmanın ilk yolu olarak gösterilebilir. Ancak bu durumda hem sıra beklenecek hem de müşteri hizmetleri hattı işgal edilmiş olacaktır. Çünkü bu işlemlerin tamamı Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılabilir.

Bunu sağlamak isteyen Vodafone kullanıcılarının bu uygulamayı indirmesi için bedava internet kampanyası başlatmıştır. Kampanya kapsamında uygulamayı Play Store Ya da App Store üzerinden indiren kişiler bedava 1 GB internet kazanacaktır. İnternetin hatlara otomatik olarak tanımlanması için uygulamaya girişlerin yapılması gerekmektedir.

Vodafone Faturasız 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ülkemizde faturalı hat sahiplerinin sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Ancak faturasız hatları kullanan kişi sayısı da oldukça fazladır. Kendilerine en uygun tarifeleri faturasız hatlarda bulan kişiler düzenli olarak TL yükleme işlemlerini gerçekleştirerek faturasız hatlarını kullanmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 5gb Bedava İnternet

Hem Vodafone kullanıcısı olan hem de 26 yaşın altında olan kişiler bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında sunulan hediyeleri almak için kullanıcıların en az 30 TL yükleme yapması gerekebilir. Bu yüklemeleri yapan kişilerin hatlarına 2 günlük kullanım için 2 GB bedava internet yüklenecektir. Ramazan ayında internetin yoğun bir biçimde kullanıldığı düşünülürse 2 gün için 2 GB internet oldukça iyi bir tekliftir.

Vodafone Saçma Güzel Kampanyasından Aylık 2 GB İnternet

İletişim operatörleri arasında geçiş işlemlerinin çok kolay bir şekilde yapılabiliyor olması iletişim firmalarının bu konuda önemli adımlar atmasına sebep olmaktadır. Kullanıcılarını rakiplerine kaptırmak istemeyen iletişim operatörlerde taahhüt yaparak 1 sene kalama sözü veren abonelerine büyük hediyeler sunmaktadır. Vodafone da abonelerine değer veren iletişim operatörleri arasında gösterilir. Aboneler eğer 12 ay Vodafone bünyesinde kalma sözü verirlerse aylık 2 GB bedava internet kazanacaklardır. 1 senelik kalma sözü boyunca bu internet hatalara tanımlanacaktır. Ramazan da dahil olmak üzere 1 sene boyunca internet konusunda herhangi bir sıkıntı yaşanmadan hatlar kullanılabilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*