Vodafone 500 MB Hediye İnternet Kampanyası

vodafone bedava internet
vodafone bedava internet

Akıllı telefonların artık hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. Birçoğumuz düzenli olarak akıllı telefonlarımızı kullanırken genellikle internet üzerinden çeşitli işlemler gerçekleştiriyoruz. Bu doğrultuda aylık internet paketlerimizin tükendiği ve yetersiz kaldığı durumlar ortaya çıkabiliyor. Vodafone kullanıcıları için bu durumlarda kullanabilecekleri muhteşem kampanyalar mevcut.

Vodafone tüm kullanıcılarının interneti aktif bir şekilde kullanmaya başlaması için 500 MB Vodafone bedava internet kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında 500 MB internet sunulurken bunun için hiçbir şart bulunmuyor. Kampanya ilk etapta internetin denenmesi amacıyla oluşturulmuş olsa da hali hazırda internet kullanıcısı olan aboneler de rahatlıkla bu kampanyadan faydalanabilir.

Vodafone 500 MB Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone 500 MB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Genç nesil direkt olarak internet ve çeşitli uygulamalar hakkında bilgi sahibi olarak büyüyor. Bu durum onların daha küçük yaşlarda akıllı telefon kullanabilmesini sağlamakta. Gerekli yaşa ulaştıklarında anda telefonlarını kullanmaya başlayan gençler aylık internet paketlerini doyasıya kullanıyorlar.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Nispeten daha olgun yaşlarda olan vatandaşlarımız arasında internet kullanımı konusunda tecrübesiz olan kişi sayısı daha fazla. Birçoğu artık değişen dünyaya ayak uydurmak için interneti aktif bir şekilde kullanmaya başlamak istiyor. Ancak hemen yeni bir paket alıp interneti kullanmaya başlamak doğru değil. Akıllı telefonları yeni kullanmaya başlayan vatandaşlarımız bundan memnun kalmayabileceği gibi gerek duymayabilir. Vodafone bu durumlarda kullanılabilmesi adına 500 MB Vodafone bedava internet kampanyasını başlattı.

İnternet kullanmayı deneyecek olan kişiler bu kampanya kapsamında alacakları bedava internet ile denemelerini gerçekleştirebilirler. Memnun kalırlarsa rahatlıkla yeni bir tarifeye geçerek düzenli olarak internet kullanacaklardır.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan 500 MB bedava internet kampanyasına katılım oldukça kolay. Telefonların mesaj bölümüne giriş yapan kişiler buradan NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj gönderebilirler. Direkt olarak hatlara 500 MB internet tanımlanacaktır. Bu sayede internet hizmeti denenebilmektedir. Yeni internet kullanıcıları için başlatılan bu kampanya hali hazırda interneti kullanan kişilere de Vodafone bedava internet imkanı sunmaktadır. Bu imkânı değerlendirmek isterseniz siz de kampanyaya kolayca katılabilirsiniz. Paketiniz bitmişse ve yeni aya geçişe kısa bir süre kalmışsa 500 MB internet sizler için yeterli olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yurt Dışı Pasaport Paketleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*