Vodafone Bedava İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone Bedava İnternet Avcıları Oyunu
Vodafone Bedava İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone internet avcıları oyunu ile hediye internet ve indirimli internet paketleri alabilirsiniz. Vodafone internet avcıları oyunu nedir, internet avcıları oyunu hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

İnternet avcıları oyunu nedir?

Vodafone internet avcıları oyununu hiç denediniz mi? Vodafone internet avcıları oyunu ile bedava internet alabilirsiniz. Bununla da sınırlı değil, ister bedava internet isterseniz de indirimli internet sahibi olmanız çok kolay.

İnternet avcıları bedava internet nasıl alınır?

Bedava internet avcıları oyuna başlandığında çevrede uçuşan ve “Bit” denilen kırmızı yaratıklar göreceksiniz. Bitler her an her yerde yüzlerce sayıda olabilir. Uçuşan bu bitleri avlamak için tek yapılması gereken üzerilerine tıklamak. Avlanan bitler Mağaza ekranında istenirse hediye internet paketine istenirse de indirimli internet paketine çevirilebilir.

Vodafone Bedava İnternet Avcıları Oyunu

İnternet avcıları giriş

Internet Avcıları oyunu Vodafone dahil tüm operatörlerdeki aboneler oynayabilir. Yalnızca 26 yaş altındaki Vodafone aboneleri oyuna giriş yapabilir. Vodafone’lu aboneler avladıkları bitleri Mağaza ekranından anında hediye internete veya indirimli internet paketine çevirebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Operatörlerden 1 Mayıs İşçi Bayramında Bedava İnternet Kampanyaları

Oyuna girişte Vodafone aboneden cep numarasını –başındaki 0 olmadan- ve Vodafone Yanımda şifresini girmesi istenir. Vodafone Yanımda şifresi olmayan aboneler S yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndererek şifre alabilir. Vodafone’lu olmayan aboneler Vodafone’lu değilim butonuna tıklayarak direkt oyuna girebilir.

Bedava internet avcıları paketleri

1 saatlik 1gb ücretsiz internet paketini ayda en fazla 15 kez alınabilir.
6 saatlik 1gb ücretsiz internet paketini ayda en fazla 4 kez alınabilir.
1 günlük 1gb ücretsiz internet paketini ayda yalnızca 1 kez alınabilir.

İnternet avcıları internet paketi alma

Faturalı aboneler için;
– 1 GB Günlük paketi 3 TL karşılığında satın alınır. Paket, 1 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
– 2 GB 3 Gunluk Paketi 5 TL karşılığında satın alınır. Paket, 3 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
– 4 GB Haftalık Paketi 7 TL karşılığında satın alınır. Paket, 7 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
Faturasız aboneler için;
– Gunluk 1 GB paketi 3 TL karşılığında satın alınır. Paket, 1 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
– 3 Gunluk 2 GB Paketi 5 TL karşılığında satın alınır. Paket, 3 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.
– Haftalik 4 GB Paketi 7 TL karşılığında satın alınır. Paket, 7 gün sonra otomatik olarak yinelenmez. Paket satın alındıktan sonra iptal edilemez.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Galatasaray Destek Paketleri

İnternet avcıları 26 yaş hatası

İnternet avcıları oyununa yalnızca 26 yaş altındaki Vodafone aboneleri oyuna giriş yapabilir. Ayrıca bu oyundan sadece Vodafone kullanıcıları yararlanabilir. Diğer operatör kullanıcıları yararlanamaz.

İnternet avcıları oyunu indir

Ücretsiz internet avcıları oyununu indirmek için bu başlığı takip edebilirsiniz. İnternet avcıları mobil uygulamalarıyla oyunu oynayabilirsiniz. Android kullanıcıları buraya tıklayarak oyunu yükleyebilirler. iPhone kullanıcıları için internet avcıları oyununun iOs sürümü mevcut. İnternet kullanıcıları iPhone telefonları için olan sürümü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*