Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu
Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Türkiye’nin en güncel problemlerinden birisi maalesef ki işsizlik. Bilhassa genç işsizlik oranının son yıllarda bir hayli arttığını gözlemliyoruz. Sokak röportajlarında da bu yöndeki sitemleri neredeyse her gün duyuyoruz. Fakat şunu da kabul ediyoruz ki artık internetten iş bulmak kavramı hayatımıza girdi. Eskisi gibi gazeteden ilanla iş aramak tarihe karıştı. Bilhassa pandemi ile hızlanan dijitalleşme, insanların iş arayışında da karşımıza çıkmaya başladı. İnternetten iş bulmak ve hatta parayı internetten kazanmak artık mümkün. Vodafone da, Telekom dünyasında buna ayak uydurmak için yepyeni bir kampanya düzenleyerek Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu adı altında bir platform kurdu. Peki nedir bu platform?

Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu Pandemi ile birlikte işsiz kalan müşterilerine destek amacıyla oluşturulmuş bir platform. Platformda yer alan testlerle birlikte size en uygun olan meslekleri öğrenebilir ve Udemy, UNDP ve Habitat Derneği gibi alanında profesyonel kurumlardan çeşitli kurslar alabilirsiniz.

Hem Faturalı Müşteriler için Hem de Faturasız Müşteriler İçin Oluşturulmuş Bir Platform

Vodafone’un bu hizmeti için yalnızca Vodefonelu olmak yeterli! Hattınızın faturalı veya faturasız oluşunun bir önemi yok. Her iki tip hat sahibi de kampanyadan yararlanabiliyor. Kısa çalışma ödeneğinden yararlananlar, ücretsiz izne ayrılanlar ve aktif bir sigorta kaydı bulunmayan tüm Vodafone aboneleri, Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu ile hem platformun imkanlarından faydalanabilir hem de tarifenin keyfini çıkarabilir.  

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu Tarife Detayları Neler?

Faturasız hat sahipleri için kampanyadan yararlanmak yalnızca ayda 9 TL! Faturalı hatlar ise 12 aylık taahhütle aylık 39 TL’ye Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu içeriklerinden faydalanabiliyorlar. Faturalı hatlar daha önceki tarifelerinden cayma bedeli ödemeksizin bu tarifeye geçiş yapabilir. Tarife; aylık 6 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS’ten oluşuyor.

Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Peki Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu Hangi Kuruluşlar ile İşbirliği Yapıyor?

Bu listenin başında Udemy yer alıyor. Udemy yabancı dilden, kod yazımına kadar her türlü kursu içeren çok geniş yelpazeye sahip bir platform. Özellikle dijital dünya üzerinden, uzaktan öğrenim metotları ile çeşitli kurslara katılabilir, dilediğiniz zaman öğrenmeye başlayabilirsiniz.  600’den fazla kursu bünyesinde barındıran Udemy ile Cv’nize birçok yeni şey ekleyebilir, iş bulma imkanınızı arttırabilirsiniz. Malum artık piyasa kurtlar sofrası!

Bir diğer iş ortağı, Geleceğin Mesleği Platformu. Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu ile geliştirilen 8 dakikalık bir meslek testi ile kendinize ve yeteneklerinize en uygun mesleği öğrenebilir, size en uygun iş imkanlarına yönelebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone ve Otovınn İşbirliği İle Bedava İnternet

“Cv’yi doldurduk uygun mesleği de bulduk, işi nereden bulacağız?” sorusunu duyar gibiyim. O zaman 3. İş ortağı olan kariyer.net’i tanıtma zamanı. 150 binden fazla fazla iş yeri ile anlaşması olan kariyer.net aracılığıyla hem özgeçmişinize ışık tutabilir hem de iş fırsatlarına online olarak başvurabilirsiniz.

İş arama yöntemlerimizi bile değiştirdiğimize göre yeni beceriler de edinmenin vakti gelmiş olsa gerek. Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu iş ortaklarından Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Habitat Derneği Yeni Nesil Beceri Geliştirme Eğitimi ile e-ticaret, dijital güvenlik gibi konularda uzmanlık kazanabilir, yeni beceriler edinebilirsiniz.

Tarife Detayları Neler?

Vodafone’un müşterileri için hazırlamış olduğu bu avantajlı dünyaya dahil olmak için, vodafone.net üzerinden Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Platforma üye olmak için gereken evrakları E-devlet üzerinden temin edebilirsiniz. Gereken evrak: Hattın yasal sahibinin Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı. Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu ile yönlendirildiğiniz sayfaya evrak üzerindeki barkod numarasını girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Vodafone Bu işte Birlikteyiz Platformu kampanyası 6 ay boyunca geçerli. 6 ayın sonunda aylık 39.90 TL’ye kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için elinizi hızlı tutmakta fayda var. Çünkü koşullar yalnızca ilk 50.000 üye için geçerli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*