Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu
Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Günümüzde internet her iş alanında mutlaka ihtiyaç duyulan bir olgu. Hatta internetsiz bir iş bulmak neredeyse tamamen mümkün değil. Bu yüzden Bu İşte Birlikteyiz Platformu ile birlikte yapılan çalışma ile birlikte pandemi sürecinde işini kaybeden kişilere destek olmak amaçlı. Vodafone Birlikteyiz Tarifesi ile birlikte en uygun mesleklerin keşfedilebileceği kariyer testi ve Udemy, UNDP ve Habitat Derneği iş birliği ile yüzlerce eğitimi sunuluyor.

Faturalı ve Faturasız için Geçerli

Birlikteyiz Tarifesi detayları şu şekildedir;

6 ay süresince ayda 9 TL, faturalı hatlarda  12 ay boyunca ayda 39 TL, 6 GB Faturalı hatlarda kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredecektir. Ayrıca 750 DK + 250 SMS

Vodafone Faturalı Birlikteyiz Tarife Detayları

Akıllı devretme özelliği bulunan bu tarifede kullanılmayan dakika, internet ve SMS hakları bir sonraki aya devretemektedir. Ayrıca aylık 2 GB hediye interneti ile Vodafone TV Eğlence Paketi de sunulmaktadır. Taahhütsüz aylık tarife ücreti 59TL’dir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler

Geleceğin Mesleği Testi

8 dakika sürecek bu kariyer testini geleceğin mesleği platformunda bulabilirsiniz. Böylece kendinize en uygun iş fırsatlarını keşfedebilirsiniz. Teknoloji işletme kişisel gelişim gibi pek çok kategoride yüzlerce ücretsiz online kurs sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu
Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Vodafone Bu İşte Birlikteyiz Platformu

Dijital güvenlik, e-ticaret, dijital içerik ve dijital dönüşüm gibi alanlarda uzmanlık kazanmak için yeni mesaj beceriler eğitimini tercih edebilirsiniz. Bu eğitim dahilinde mülakat simülasyonları CV hazırlanması ve kariyer planlaması gibi pek çok konuda uzman eğitmenlerden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Birlikteyiz Tarifesinden Kimler Yararlanabilir?

Vodafone tarafından sosyal sorumluluk bilinciyle hayata geçirilen Birlikteyiz tarifesi pandemi sürecinde düzenli bir gelire sahip olmayan ya da gelir sahibi yaşayan tüm abonelerin yararlanabileceği bir tarifedir. Tarifeye başvuru yapılırken kullanılan hattın sahibi olan abonenin sigortalılık tescil ve hizmet kaydı belgesi kontrol edilecektir. Uygun durumda olan kişiler en fazla 3 Vodafone hattı üzerinden bu tarifeden faydalanma imkânına sahiptir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Sağlık Çalışanlarına 5 GB Bedava İnternet ve 500 Dakika

Birlikteyiz Tarifesine Başvurular Nereden Yapılıyor?

Vodafone Birlikteyiz Tarifesi başvuruları için yalnızca Vodafone internet sitesi üzerinden Bu İşte Birlikteyiz Platformu için başvuru yapabilirsiniz. Bu tarifeden faydalanmak için E-devlet sistemi üzerinden sigortalılık tescil ve hizmet kaydı almanız gerekmektedir. Daha sonra Bu İşte Birlikteyiz Platformu sayfasında almış olduğunuz bu belgeyi yüklemeniz gerekir. Başvuru sayfasınında almış olduğunuz belgenin alt kısmında yer alan barkod numarasını girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu tarifeyi katılarak ücretsiz eğitimlerden faydalanmak için faturalı veya faturasız Vodafone hattı abonesi olmanız gerekmektedir. Bu kampanya ilk başvuru yapan ilk 50 bin kişi için geçerli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*