Vodafone Cambly İndirim Kampanyası

Vodafone Cambly İndirim Kampanyası
Vodafone Cambly İndirim Kampanyası

Vodafone Cambly dil öğrenme uygulaması üzerinden paket alımı yapacaklar için %50 indirim sunuyor. Peki, Vodafone cambly indirim kodu nasıl alınır, kampanyayı detaylandırıyoruz.

Cambly Kampanyası nedir?

Vodafone Cambly dil kursu kampanyası 31.03.2020 tarihine kadar Cambly üyelik paketi alımlarında geçerlidir. Kampanya dahilinde aktif Vodafone aboneleri 12 Aylık Cambly üyeliği satın alımlarında %50 indirim fırsatına sahip olacaklardır.

Cambly indirim kodu nasıl alınır?

Vodafone kullanıcıları Cambly indirim kodu almaları için; Vodafone yanımda uygulaması üzerinde Fırsatı Kullan butonuna tıklayarak Cambly web sayfasına ulaşabilir ve abonelik seçimini yaptıktan sonra indirimli tutar üzerinden aboneliklerini gerçekleştirebilir.

Kodlar tek kullanımlıktır, her kullanıcı sadece 1 kullanım hakkına sahiptir.

Cambly Kampanyası şartları

Kampanya farklı kampanyalarla birleştirilemez.Taksitli kartlar Maximum kredi kartlarıdır ve taksit sadece Türkiye’den VPN kullanılmadan yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre yaşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Korona Virüsü 3 GB ücretsiz internet nasıl alınır?

12 Aylık Cambly üyeliği satın alımlarında %50 indirim fırsatı

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*