Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası İle Bedava İnternet

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası
Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası

Vodafone, üyelilerine yeni bedava internet kampanyaları sunmaya devam ediyor. Birçok kampanyada olduğu gibi bu kampanyada da hedef her zaman dijital dünya. Abonelerin dijital dünyada atacakları önemli adımlar Vodafone bedava internet kazanma şansını ortaya çıkaracak. Üstelik bu kampanyada verilecek olan hediyeler arasından seçim yapmak size kalmış.

Yeni başlatılan bu kampanya Kaçmaz Kırmızı Kampanyası olarak isimlendirildi. Kampanya kapsamında Vodafone çok ekonomik teklifler ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Birçok elektronik cihazın uygun fiyata satın alınabileceği bu kampanyadan bedava internet kazanmak da mümkün. Bedava internet için sizlere verilecek olan görevleri yerine getirmeniz yeterli.

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası İle Bedava İnternet
Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası İle Bedava İnternet

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası Nedir?

Kampanya abonelerin kazançlı çıkacakları alışverişler yapmasını ön gören bir çalışma olarak gösterilebilir. Kampanyaya giriş yaptığınızda karşınıza gelecek olan ürünleri ekonomik fiyatlara satın alabilirsiniz. Yalnızca teknolojik ürünler karşınızda olmayacak. Vodafone paketlerini de indirimli bir şekilde almanız mümkün.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Supernet 5G Nedir?

Kampanyadan Vodafone bedava internet kazanabilmek için sizlere verilen görevlerden bir tanesini yapmanız gerekli. İsterseniz görevlerin tamamını gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunlar hattınızda ciddi değişikliklere sebep olacak.

Vodafone tarifenizi değiştirirseniz veya mevcut tarifenizin kontratını yenilerseniz 1 aylık 5 GB, otomatik fatura ödeme talimatı verirseniz 5 günlük 5 GB, TL yüklemesi yaparsanız 5 günlük 5 GB ve Video Pass satın alırsanız 1 haftalık 3 GB hediye kazanabilirsiniz.

Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım işlemleriniz son derece basit bir şekilde gerçekleşir. Vodafone resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki kampanya için hazırlanmış bölüme giriş yapabilirsiniz. İsterseniz Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek de bu harika kampanyaya katılmak şansınız olacaktır.

Kampanyaya katılım gösterdikten sonra üst kısımda da belirttiğimiz görevleri yaptığını anda Vodafone bedava internet hattınıza tanımlanacaktır. Bedava internetiniz aldığınız anda kullanım sürelerine çok dikkat etmelisiniz. Bazıları aylık olarak sunulurken bazıları 1 hafta kullanım süresi ile sizlere ulaşıyor. Kullanım süresi dolduğunda verilen bedava interneti bitirmemiş olursanız kalan kısım silinecektir. Aynı görevi tekrar ettiğinizde bir daha hediye kazanma şansına sahip olamazsınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Öğrencilere Aylık Ücretsiz 3GB internet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*