Vodafone dMags İle Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone dMags İle Sınırsız Bedava İnternet
Vodafone dMags İle Sınırsız Bedava İnternet

İnternetin hayatımızdaki yeri her geçen gün büyürken dergiler de bundan olumsuz etkilendi. İnsanların yazılı basına verdiği önem azaldı ve internet siteleri daha fazla kullanılmaya başlandı. Ancak bazı dergiler yeni döneme ayak uydurmuş durumda. Sanal ortamda da yayınlanan dergiler insanlara bu yolla ulaşmayı amaçlıyor.

Çok sayıda insana ulaşmayı düşünen dergiler özel uygulamalar ile birlikte insanlara sunulmaktadır. Play Store ya da App Store üzerinden indirilebilen dMags uygulaması da bunlardan bir tanesi. Vodafone ile de özel bir anlaşma gerçekleştiren uygulama bu sayede ücretsiz olarak dergilerin indirilip okunmasına imkân tanıyor.

Vodafone dMags Dergi Nedir?

Haftalık ya da aylık olarak yayınlanan onlarca farklı dergi bulunuyor. Bu dergilerin hepsini almaya kalktığımızda maalesef evimizde yer kalmayabilir. Bu durumun bilincinde olan yazılımcılar dMags ismiyle muhteşem bir uygulama ortaya çıkardı. Bu uygulama üzerinden 100’den fazla dergiyi indirip istediğiniz her an okuyabilirsiniz. Ayrıca indirme işlemini yaptıktan sonra dergileri okumak için internet bağlantınıza da gerek olmayacak.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone ve Otovınn İşbirliği İle Bedava İnternet
Vodafone 500 MB Hediye İnternet Kampanyası
Vodafone dMags İle Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone dMags Dergi Paketi

Vodafone ve dMags arasında gerçekleştirilen anlaşma doğrultusunda uygulama bir süre ücretsiz olarak kullanılabilir. Uygulamayı telefonunuza indirip giriş işlemini gerçekleştirirseniz kampanya aktif olmuş olacaktır. Bu tarihten itibaren 30 gün boyunca dMags içerisine harcamak üzere sizlere sınırsız Vodafone hediye internet sunulur.

Vodafone tarafından sunulan sınırsız internet ile birlikte ilk ay istediğiniz tüm dergileri telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonunuzda yer kaplamasını istemiyorsanız online olarak uygulama üzerinden dergileri okuma şansınız da olacaktır. 30 günün sonunca sınırsız internet hakkınız sona erer. Dergilerin bir sonraki sayılarını takip etmek istiyorsanız indirme ücretini ödemeniz gerekli olacaktır. Bazı dergilerde gerçekleşecek kampanyalar ile ücretsiz indirme şansını tekrar elde edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Little Caesars Orta Boy Pizza Vodafone İndirimi

Kampanyaya katılım işlemleri için ekstra bir adıma gerek olmamaktadır. Uygulamanın telefonlara indirilmesi ve giriş işlemlerinin gerçekleşmesi yeterlidir. Kampanya kapsamında sunulan Vodafone hediye internet farklı amaçlar ile kullanılamaz.

Sizler de kampanyaya dahil olarak onlarca dergiyi telefonunuza indirebilirsiniz. Muhteşem bir şekilde zaman geçirmenizi sağlayacak bu dergiler sizlere çok şey katacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*