Vodafone EBA 3 GB Ücretsiz İnternet Alma

Vodafone EBA 3 GB Ücretsiz İnternet Alma
Vodafone EBA 3 GB Ücretsiz İnternet Alma

Vodafone EBA bedava internet paketi nedir, Vodafone EBA kampanyası nasıl bedava internet alınır detaylandırıyoruz.

Vodafone EBA Bedava İnternet

Vodafone ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile EBA 3GB bedava internet kampanyası başlattı. Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 3 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilecek.

Vodafone EBA 3 GB internet nasıl alınır?

Vodafone EBA 3GB bedava internet kampanyası almak için ekstradan işlem yapmanıza gerek yok. Vodafone aboneleri EBA’da geçerli aylık 3GB internet paketinden faydalanabilmesi için gerekli tanımlamalar otomatik olarak yapılmıştır. 3GB internet paketini bittiğinde yeni ayda tekrar yenilenecektir. EBA 3GB internet paketi için ücretsiz bütün aboneler yararlanabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Vodafone Korona Virisü Bedava İnternet

Vodafone korona virüs 3GB bedava internet paketinden yararlanmak için EBA kampanyasına katılabilirsiniz. EBA 3GB bedava internet kampanyası ile evden eğitime devam edebilirsiniz. MEB ile Vodafone işbirliği ile böylelikle evden eğitime devam edilebilir. EBA 3GB ücretsiz internet paketinden kalanları vodafone yanımda veya vodafone online işlemlerden takip edebilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

19 yorum

    • İnternetiniz otomatik tanımlanır. Yanımda uygulaması veya vodafone web özelden hesabınızı kontrol ediniz. Tanımlanacak internet sadece EBA uygulamasında geçerli olacaktır.

        • EBA mobil veya masaüstü uygulamasına giriş yaptığınız anda 3 GB lık kotanız otomatik olarak aktif hale gelmektedir bunun dışında herhangi bir sms göndermenize veya başvurunuza gerek yoktur.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*