Vodafone Engelli İndirimli Telefon Satışı Kampanyası

Vodafone Engelli İndirimli Telefon Satışı Kampanyası
Vodafone Engelli İndirimli Telefon Satışı Kampanyası

Vodafone sosyal sorumluluk projesi kapsamında engelli müşterilerine inanılmaz bir kampanya başlattı. Vodafone engelli telefon satış kampanyasıyla müşterilerini mutlu etti.

Engellilere indirimli telefon

Vodafone Teknolojide Engel Yok kampanyası kapsamında, Vodafone faturalı hat sahibi olan engelli bireyler 12 aylık taahhütlü olarak satın alabilecek. Buna göre, TCL Plex akıllı telefon 1.260 TL, Huawei Y9 Prime 2019 akıllı telefon 840 TL ve Samsung Galaxy A70 akıllı telefon 720 TL indirimle sunulacak. 

Vodafone Engelli indirimli telefon nasıl alınır?

Vodafone Teknolojide Engel Yok kampanyasından yararlanmak için Vodafone Online Mağaza’ya üye girişi yapılarak, kampanyaya özel indirimli telefonlardan birini seçmek ve sipariş formunu doldurmak gerekiyor.

Siparişin onaylanmasının ardından telefon 2-4 işgünü içinde adrese ücretsiz teslim ediliyor. Vodafone, bu kampanya için kredi kartına gerek olmadan, tarifeye ek 12 ayda ödeme imkânı sunuyor. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Borç Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Engelli Tarifesi 2020

Vodafone ayrıca, engellilere, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimlerine ve gazilere özel olarak sunduğu Sosyal Destek Kampanyası ile belli tarifelerde %45 indirim sağlıyor.

Uyumlu 1, Uyumlu 2, Uyumlu 4, Uyumlu 6, Redli 8, Redli 12, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16 tarifelerinde geçerli olan kampanyadan halihazırda 43 bin kişi yararlanıyor.

Kampanyaya numara taşıyan, yeni hat alan, faturasız hattan faturalı hatta şebeke içi geçişle gelen veya mevcutta 30 günden fazladır Vodafone faturalı tarifelerde yer alan müşteriler giriş yapabiliyor.

Kampanya, tarife ve paketlerden habrdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Platinum Tazedirekt indirim kodu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*