KampanyaVodafone

Vodafone Fakir İndirim Kampanyası

Vodafone fakir.com.tr üzerinden yapılacak alışverişiniz için indirim kodu veriyor. Vodafone fakir kampanyası nedir, fakir indirim kodu nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Vodafone Fakir indirim kodu

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda içerisindeki ilgili kampanya safyasında bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayıp alacağınız şifreyi link üzerinden yapacağınız alışverişlerde indirim kuponu alanına girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine fakir.com.tr online sitesinde yapacakları Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi alışverişlerinde 460 TL indirim sunulacaktır. Kampanya dahilinde Kaave Dual Pro Türk Kahvesi Makinesi 1499 TL yerine 1039 TL olacaktır.

Vodafone Fakir kampanya şartları

Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinde yer alan kampanya sayfasına giderek kampanya şifrelerini alabileceklerdir. Aboneler alınan şifreyi satın alım sırasında indirim kuponu alanına girerek kampanyadan faydalanabilir.Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir.Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Kuzey Kıbrıs Turkcell İle Öğrenci ve Akademisyenlere Bedava İnternet Kampanyası

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Goldmasterhome ve Vodafone’da saklıdır.

Kampanya, tarife ve paketlerden habrdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı