Vodafone Fujifilm 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fujifilm 15 GB Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone Fujifilm 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone farklı firmalar ile işbirliği yaparak abonelerine kampanyalar sunuyor. Bu konuda yapmış olduğu bir kampanya da Fujifilm ile yaptığı iş ortaklığı. Vodafone Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi 15 GB Bedava İnternet kampanyası hakkında yazımızda gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Vodafone tarafından bedava internet verilen bu kampanya, Fujifilm Vodagraf baskı paketi satın alan abonelere 15 GB hediye internet sağlıyor.

Vodafone Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi Kampanyası

Vodafone Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi Kampanyası tüm faturalı Vodafone aboneleri için geçerlidir. Kampanya dahilinde Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi satın alan Vodafone faturalı hat sahipleri 15 gb hediye internet kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılım sağlayan tüm faturalı Vodafone abonelerine bu paket üzerinden 3 ay süresince hediye internet kazanma fırsatı sağlanacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası
Vodafone Fujifilm 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi 15 GB Hediye İnternet Kampanyası Katılım Şartları

Vodafone Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi kapsamında 15 GB İnternet Hediye kampanyasına katılım sağlamak için faturalı Vodafone aboneleri Vodafone internet sitesinden Fujifilm Vodagraf Baskı Paketi satın almalıdır. Satın alma işlemi tek seferde ödenebileceği gibi faturaya ek 12 taksitle ödenebilir. Bu paket bedeli 60 TL’dir.

Vodafone faturalı abonelerine yönelik olan bu kampanyadan faydalanan herkes satın alma işlemini takip eden 3 ay boyunca ayda 5 GB olmak şartıyla 15 gb internet hediyesi alacaktır. Sadece  yurt içi kullanımda geçerli olan bu hediye interne,t üçüncü şahıslara devredilemez kampanya kapsamında verilen internet hediyesi ne sahip olmak için SMS il gelen yönlendirmeler takip edilerek uygulanmalıdır kampanya ile ilgili değişiklik yapma ve Kampanyayı durdurma hakkı Vodafone’un yetki ve sorumluluğundadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 15 GB bedava internet kampanyası

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*