Vodafone Hat İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone Hat İptal İşlemi Nasıl Yapılır?
Vodafone Hat İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone hat iptali en kolay faturasız hatlarda yapılıyor. Eğer bakiye yüklemezseniz belli bir süre içerisinde kendi kendine otomatik olarak kapatılıyor. Faturalı hatlarda ise birden fazla yol var ama hat üzerinde kampanya ve ya bir taahhüt durumu var ise vodafone cayma bedeli talebinde bulunmaktadır. Eğer bir taahhüttünüz bulunmuyor ise sadece son faturanızı ödemeniz hattınızı kapattırma işlemlerini başlatmak için yeterli olacaktır. Vodafone fatura iptal etme işlemini en yakın Vodafone cep merkezine giderek yapabilirsiniz. Vodafone cep merkezinde ki teknik ekipten yardım alabilirsiniz. Diğer bir yöntem Vodafone müşteri hizmetlerini 542 numaralı telefonu ya da 0 850 542 0 542 hattını ister sabit hattan isterseniz mobil telefondan arayarak, Vodafone hat iptal etme işlemi konusunda talep oluşturabilirsiniz. Oluşturulan talep doğrultusun da müşteri hizmetleri sizlere dönüş sağlayacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Digitürk Aboneliğini Nasıl İptal Edebilirim?

Diğer Vodafone Hat İptal Yöntemleri

Vodafone hat iptali için dilerseniz, hat iptali talebinizi belirten bir dilekçe ve kimlik fotokopisini talebi belirten imzalı dilekçeyi 0850 542 50 05 a faks göndererek hat iptali için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de Vodafone internet sitesi üzerinden hat iptal etme işlemi için Vodafone resmi internet sitesine giriş yaparak abonenin cep telefonu numarası ve şifre ile hat işlemleri menüsü üzerinden hat iptal başvurusu yapılabilir. Ön başvuru olarak değerlendirilen bu işlem sonrasında yetkililer tarafından yapılan incelemenin ardından hat iptal edilecektir.

Vodafone Hat İptal İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone E-Devlet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

E-devlet abonelik iptali için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekiyor. T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile giriş yapıldıktan sonra abonelik iptal alanından gerekli bilgileri doldurup işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Vodafone e-devlet abonelik iptal işlemi oldukça kolay bir yöntemdir. Dilerseniz siz de vodafone cep merkezine gitmeden ya da müşteri hizmetlerini aramadan bu adımdan kolayca iptal başvurunuzu yapabilirsiniz. Kurumsal vodafone hat iptali için de elektronik imza ile e-devletten önce abone, hizmet numarası seçimi yapılıp, kimlik bilgileri gerekli alanlara girilmelidir. Bu şekilde fesih belgesi elektronik imza ile tarafınıza iletilebilmektedir. Hatırlatmakta fayda var, belirli bir zaman geçtikten sonra borç sorgulaması yapın.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  D-smart Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*