Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma
Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone yanımda uygulamasını kullanan Vodafone hat sahipleri, müşteri hizmetlerini aramadan veya herhangi bir yere mesaj atmasına gerek kalmadan bu uygulama üzerinden bedava internet kazanıyor.

Vodafone hediye çarkı bedava internet kazanma fırsatı tüm Vodafone abonelerine sunuluyor. Bir zamanlar abonelerin neredeyse tamamının şikayet ettiği ve hediye internet vermediği konusunda eleştirilen Vodafone hediye çarkı, yeni yapılan düzenleme ile 20 GB’a kadar internet vermeye başladı. Vodafone hediye çarkı artık daha fazla Vodafone bedava internet veriyor. Hediye çarkını çevirerek 1 GB başlayan ve 20 GB’a kadar çıkan hediye internet kazanabilirsiniz. Her hafta bir kez hediye çarkı çevirme hakkı hattınıza tanımlanmaktadır. 

Vodafone Bana Ne Var?

Vodafone hediye çarkı bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulaması içerisinde karşımıza çıkan bana ne var menüsüne tıklayarak çark çevirmeye ulaşabilirsiniz. Vodafone bana ne var kısmından hediye çarkını çevirerek, her hafta internet hediyeleri, indirimler ve sürprizler kazanabilirsiniz. Her geçen gün daha çok kullanıcı tarafından kullanılan Vodafone, mevcut abonelerini elinde tutmak ve daha çok abone kazanmak için farklı hediyelerle birlikte bedava internet de vermektedir. Hediye çarkını her hafta çevirerek çok sayıda hediye arasından birini kazanabilirsiniz. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Red DasDas indirim kodu ve kahve
Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Çark Çevirme Hangi Gün

Vodafone tarafından verilen hediye internet kazanma fırsatını yakalamak için Vodafone aboneleri,Vodafone yanımda bana ne var çark çevirme hangi gün diye sormaktadır. Bunun belirlenmiş bir günü yoktur. Her hafta istediğiniz zaman bir defa olmak şartıyla çevrim yapabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediyeler kısa süre içerisinde aklımıza tanımlanacaktır. Hafta başı olan pazartesi günleri, çekiliş hakkı kullanarak yeni bir hak verilecektir. Bu durum hem faturalı hem de faturasız aboneler de geçerlidir.

Vodafone tarafından sunulan bu uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamaya katılarak bedava internet kazanmak için herhangi bir şekilde sizden ücret talep edilmemektedir.

Vodafone Yanımda Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Simple Nedir?

Vodafone yanımda çark çevirme nasıl yapılır bilmiyorsanız, bunu gerçekleştirmek oldukça basit. Pazartesi günü hafta başı olduğunda yeni bir hak tanımlanacak olup, uygulama içerisinde bananevar kısmına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer çevrimi hakkınızı kullandıysanız, karşımıza en son size kazandığınız hediye gösterilecektir.

Vodafone hediye çarkı çevirme hakkınızı kullanmak için çarkın üzerine dokunarak, istediğiniz tarafa doğru çevirebilirsiniz. Dönmeye başlayacak olan çark durduğunda, size tanımlanmış olan hediye anında gösterilecek ve kısa bir süre içerisinde bildirim gelerek hattınızda tanımlanacaktır. Bir hafta boyunca geçerli olan bu interneti kullandıktan sonra, bir sonraki hafta tekrar aynı menü üzerinden aynı işlemleri tekrarlayarak çarkı çevirebilirsiniz. 

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*