Vodafone İle 12 GB Bedava İnternet

Vodafone İle 12 GB
Vodafone İle 12 GB

Genç nesle verilmesi gereken değerin farkında olan Vodafone her sene yeni kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. 26 yaşın altındaki gençlerimiz he zaman bizler için çok değerli. Gençler çalışıyor olsalar da okuyor olsalar da akıllı telefonlarını çok fazla kullanıyorlar. Çok yüksek paketlere geçme şansları da olmadığı için onlara bedava internetlerin verilmesi şart. Vodafone faturaları hatlar için oluşturduğu muhteşem tarife ile bunu gerçekleştiriyor.

İletişim operatörü olarak Vodafone markasını seçen gençler Uyumlu tarifeler arasından seçimlerini yaparlarsa çok avantajlı bir şekilde hatlarını kullanabilirler. Özellikle Vodafone bedava internet imkânı da tanıyan Uyumlu Genç 7 tarifesi gençlerin gözbebeği olarak gösterilebilir.

Vodafone İle 12 GB Bedava İnternet
Vodafone İle 12 GB Bedava İnternet

Uyumlu Vodafone Tarifleri

Vodafone da diğer operatörler gibi kullanıcılarına onlarca farklı tarife sunmayı tercih ediyor. Kullanıcıların bu tarifeler arasından rahatlıkla seçim yapmasını amaçlayan Vodafone her zaman gençlerin isteklerini en iyi şekilde analiz edip bunlara uygun paketler çıkaran firmalardan bir tanesi. Uyumlu Genç 7 tarifesi de bunu kanıtlar nitelikte.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler

Yalnızca 26 yaş altı kullanıcılar için sunulan Uyumlu Genç 7 tarifesi ile ayda;

  • 7 GB internet,
  • 750 dakika,
  • 750 SMS, sunulmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden bu tarifeye geçiş yapan genç aboneler ilk 3 ay yalnızca 25 TL, sonrasında ise ayda 29 TL ödeyerek bu tarifeyi kullanabilirler. Ancak tarifenin avantajları bununla da sınırlı değil.

Vodafone 12 GB Hediye Nasıl Alınır?

Vodafone abonesi olan 26 yaş altı gençler Uyumlu Genç 7 tarifesine geçiş yaptığı anda otomatik olarak 12 GB bedava internetin de sahibi olurlar. Bu tarifeye geçiş yapan aboneler ilk ay hediye 10 GB internetin sahibi olacaklardır. Buna ek olarak tarife içerisinde her ay 2 GB bedava internet sunulur. Böylece ilk ayda tam 12 GB bedava internetin keyfi sürülebilir. Abonelere her ay 2 GB olarak sunulan Vodafone bedava internet eğlence paketi kapsamında verilmektedir. Bu internet Whatsapp, Spotify ya da sosyal medya uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tarifeye geçişleri gerçekleşen aboneleri ilk ay toplamda 19 GB internetin sahibi olurken sonraki aylarda 9 GB internet ile bu tarifeyi kullanabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Faturasız Kolay Paketler

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*