Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone farklı şekillerde, farklı kampanyalar düzenleyerek, kullanıcılarına özel hediyeler sunan bir GSM operatörü. Yeni abonelere, hali hazırda abonesi olanlara yaptığı bu kampanyalar, kullanıcılar tarafından da beğeni kazanıyor. Son olarak Vodafone ilk 3 ay 6GB bedava internet kampanyası düzenledi. Bu kampanya kapsamına faturalı ve faturasız aboneler giriş yapabiliyorlar. Yeni abone olmak isteyenleri kapsayan kampanyada, eski aboneler yararlanamıyor. Bir hat sadece bir kez kampanya dahiline girebiliyor. Başvurular ise Dijital ortam menülerinden yapılabiliyor. Sizler de mevcut operatörünüzden memnun değilseniz, Vodafone abonesi olmak ve bunu da avantaja çevirmek isterseniz, hemen kampanya katılım koşullarını yerine getirerek, bedavaları alabilirsiniz.

Vodafone 6GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Abonelik işlemini başlatarak, kampanya dahilinde ki hediyeleri kazanmak için Vodafone internet sayfasına giriş yapın. Numara taşıma ve yeni abonelik kısmına geçin. Başvuruyu Vodafone Yanımda aracılığı ile de yapabilirsiniz. Kampanya kapsamı; Uyumlu 5, Red 20, Yeni Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 4, Red 25 ve Uyumlu 6 gibi tarifeleri kapsama almaktadır. Bu ve belirtilen diğer paketleri seçerek Vodafone bedava internet kazabilirsiniz. Online yaptığınız başvuru 2- 4 gün içinde size hattınızın ulaşmasıyla başlar. Genelde büyükşehirlerde 24 saat içinde fiziksel teslimat yapılmaktadır. Teslime gelen kuryeye, kimlik fotokopinizi verebilir ya da görselini almasına yardımcı olabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz hızlı bir biçimde halledilmiş olacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone'a Gelenlere İlk Ay 20 GB'a Kadar Bedava İnternet
Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 6GB Ücretsiz İnternet Şartları Nelerdir?

Seçtiğini paket kapsamında oldukça güzel hediyeler elde edebilirsiniz. Yeni Vodafone aboneleri, başvurularını dijital olarak yaparak, aylık 2GB toplamda 3 ay boyunda 6GB bedava internet kullanımı kazanmaktadırlar. Kampanyaya katılım yani yeni hat başvurusu yapıldıktan, hat açılış işlemleri sonrasında oluşur. Seçtiğiniz pakete göre Vodafone ücretsiz internet kullanımız cep telefonunuza gelecek olan SMS ile aktif hale gelecektir. Sonrasında 3 ay boyunca, paketinize ek olarak aylık 2GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket aylık kullanım limiti 2GB olduğu için %80 ve %100 kullanım kotalarına geldiğinizde size kısa mesaj ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca süre bittiğinde 2GB kullanımınızın bittiğine dair mesaj gelir. Bu mesaja istinaden, yeni paket hakkınız varsa yüklenir. Hakkınız bittiğinde mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. 

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Borç Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*