Vodafone İspark Kampanyası

Vodafone İspark Kampanyası
Vodafone İspark Kampanyası

Vodafone aboneleri için firmalarla anlaşıp kampanyalar sunmaya devam ediyor. Vodafone aboneleri için hazırlanan bu kampanyada İspark ile bir anlaşma sağlandı. Bu kampanya kapsamında İspark otoparklarında ücretsiz park hakkı Vodafone abonelerine büyük kolaylık sağlıyor. Vodafone İspark otoparklarında tek sefer günde 2 saat, kapalı otoparklarda ise tek sefer günde 3 saat ücretsiz park hakkı kazanıyorlar.

Vodafone İspark Kampanyası Nedi̇r?

Vodafone İspark Kampanyası, faturalı ya da faturasız olması fark etmeden tüm Vodafone abonelerinin faydalanabileceği bir kampanya Iğdır İstanbul genelindeki tüm ispar otoparklarında Vodafone aboneleri ücretsiz kullanım hakkına sahip olmaktadır. Açık alanda yer alan İspark otoparklarında günde 2 saat İspark kapalı otoparklarında ise günde 3 saat ücretsiz park hakkı sağlanmaktadır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet
Vodafone İspark Kampanyası
Vodafone İspark Kampanyası

Vodafone İspark Kampanyasından Nasıl Yararlanırım?

Vodafone aboneleri Vodafone İspark kampanyasından faydalanmak için ilk olarak Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmalıdır. Bu uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunan Fırsatlar Dünyası menüsünden kampanyayı bulduktan sonra buradan şifre almak gerekmektedir. Vodafone İspark kampanyası ile alakalı Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak şifre alan Vodafone aboneleri almış oldukları bu şifreyi İspark görevlisine göstererek ücretsiz park hakkı kazanmaktadır.

Vodafone İspark Kampanyası Detayları Nelerdir?

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şartlar dışında alınmış olan kampanya kodu bir kere kullanılabilmektedir. Kampanya 2021 yılsonuna kadar İstanbul’daki tüm İspark otoparkları genelinde geçerlidir. Vodafone İspark kampanyası dahilinde alınan kampanya kodu aracın plakası ile birlikte uygulama üzerinden.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone İlk 3 Ay 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone İspark Kampanyası kapsamında alınan kampanya kodu bir kere kullanılabilmektedir. Vodafone İspark Kampanyası kapsamında ücretsiz olarak otopark hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasından alacakları kodu İspark görevlisine göstermeleri gerekmektedir.

Vodafone İspark Kampanyasından verilen ücretsiz otopark kullanım saati tek seferde geçerlidir. Günlük 2 saat ve 3 saat kullanım süresi bir kerelik kullanılabilecektir. Gün içerisinde birden fazla kez hak kullanımı mümkün olmayacaktır.

Vodafone İspark Kampanyası yılsonuna kadar İstanbul genelinde tüm İspark otoparklarında geçerlidir.

Vodafone İspark Kampanyası kapsamında İspark görevlisine verilen kod, aracın plakası ile birlikte uygulama üzerinden sorgulanacaktır. Ücretsiz otoparkı hakkı kazanmak için Vodafone abonelerinin her seferinde yeni bir kullanım kodu alması gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*