Vodafone Mobil Ödeme ile Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim

Vodafone Mobil Ödeme ile Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim
Vodafone Mobil Ödeme ile Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim

Acun Medya tarafından 2021 yılında dijital dünyaya bomba gibi düşen bir platform desem? Elbette Exxen dersiniz. Acun Medya; UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi gibi önemli karşılaşmaları Exxen Spor üzerinden yayınlayacağını duyurduğundan beri Exxen Spor, futbol severlerin gündemin düşmüyor. Hem futbol maçlarını izlemeyi seviyor hem de Vodafonelu iseniz, Vodafone tam da sizler için şahane bir kampanya hazırlamış: Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim

Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim Kampanyası Koşulları

Peki bu kampanyadan nasıl faydalanabiliriz? Öncelikle elimizi çabuk tutmakta fayda var. Çünkü kampanya 3 Ekim 2021 tarihine kadar kullanıma açık. 3 Ekim 2021 Tarihine kadar Vodafone Mobil Ödeme ile ilk kez yapacağınız Exxen Spor ödemelerinde %50’lik bir indirimden faydalanabilirsiniz. %50’lik indirim kullanıcının faturasına yansıtılabileceği gibi bakiyesine de eklenebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet
 Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim

Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim kampanyasından faydalanmak için 9300’a SMS atmanız gerekiyor. Eğer Exxen Spor’un 49.90 TL’lik reklamlı paketini kullanıyorsanız EXXENSPOR yazıp, 59.90 TL’lik reklamsız paketi kullanıyorsanız da EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS atmanız gerekir. Ardından Vodafone Mobil Ödeme’den Exxen Spor abonelik ücretinizi ödemelisiniz. Eğer 49.90 TL’lik paket kullanıcısı iseniz Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim ile yalnızca24.95 TL, 59.90 TL’lik paket kullanıcısı iseniz 29.95 TL’lik bir ödemeniz olacaktır.

Kampanya kapsamında; 14 Eylül- 21 Eylül tarihleri arasında kazanılan indirimler için harcamaların iadesi 22 Eylül- 30 Eylül tarihleri arasında yapılırken, şayet 22 Eylül-3 Ekim tarihleri arasında bir harcama yapmış iseniz 4 Ekim -11 Ekim tarihleri aralığında indirim tutarı faturanıza veya bakiyenize yansıtılacaktır.  Ancak Exxen Spor üyeliğinizi 14 Eylül’den önce başlatmış iseniz Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim kampanyasından yararlanamazsınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Süpermarket Yanımda

Bunların aynı sıra her Vodafone kullanıcısı kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Belirtilen tarihler arasında yapılan her Exxen Spor üyeliği harcaması için %50’lik bir indirim uygulanmayacaktır. Bir kereye mahsustur.

Her kullanıcının Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim kampanyası kapsamında yararlanabileceği maksimum indirim tutarı yalnızca 30 TL’dir. Daha fazla tutardaki bir indirimden faydalanamaz.

Son olarak, Vodafone mobil ödeme üzerinden yapılan harcama hakkında iade, iptal gibi işlemler yapılması halinde Vodafone Mobil Ödeme İle Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim kampanyasından da kullanıcının faydalanmasına izin verilmez. İşlem iade veya iptal edilirse indirim de iptal olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*