Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Kazandırıyor

Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Kazandırıyor
Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Kazandırıyor

Ülkemizin en yaygın hizmet sağlayan operatörlerinden olan Vodafone, farklı ve avantajlı kampanyalar sunarak, harika sonuçların alınmasına olanak sağlıyor. Son yapılan Vodafone mobil ödeme kampanyası ise, kullanıcılarda merak uyandırdı. Kampanya dahilinde, inanılmaz hediyeler kazandıran Vodafone, düzenleyeceği çekilişle, birçok abonesinin bu harika hediyeleri kazanmasına izin verecek. Bildiğiniz üzere Vodafone mobil ödemesini aktifleştirdi. Artık belli tutarlara kadar, uygun olan alanlarda mobil ödeme olanaklarını kullanabiliyorsunuz. Bunu yaygınlaştırmak adına da bazı kampanyalar düzenlemekte.

Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Katılım Şartları

Vodafone mobil ödeme kampanyası 01 Aralık 2020 tarihinde başlıyor ve 31 Aralık 2020 tarihinde son buluyor. Yapmanız gereken tek şey ise; mobil ödeme yapmak. Google Play, App Store ve Spotify gibi anlaşmalı olunan alanlarda, yaptığınız her 5 TL alışverişi, mobil ödeme yöntemiyle yaptığınızda, kazanma şansınız oluyor. Vodafone, bu alanlarda 5 TL ve üzerinde alışveriş yaparak bunu mobil ödeme kanalından yapan herkese bir çekiliş hakkını sunacak. Başvuru için SMS ile gelen formdaki bilgileri bir kez doldurmanız ve kampanyaya katılmanız mümkündür.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet
Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Kazandırıyor

Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Avantajları Neler?

Farklı hediyeler, bedava dakika ve internet sunan Vodafone, bu sene sonunda da harika bir hediye kampanyasıyla yılı kapatacak gibi görünmekte. Vodafone kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekilişte inanılmaz hediyeleri kazanma şansınız var.

Çekilişte bulunan hediyeler şu şekilde;

  • 3 adet iPhone 11 pro 64 hediye edilecek
  • 10 kişi iPad 8TH Gen 10.2 Wifi 32 GB kazanma şansı elde edecek
  • 20 kişiye Apple Airpods with Charging Case verilecek

Tüm bu hediyeleri sizler de daha çok katılım hakkı yakalayarak, kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Yapılan çekiliş sonuçları kazananların listesi 15 ocak 2021 tarihli Bugün gazetesinde açıklanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*