Vodafone Mobil Ödeme Yap 4GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Yap 4GB Bedava İnternet Kampanyası
Vodafone Mobil Ödeme Yap 4GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone kullanıcılarına farklı etkinlikler yaparak, harika hediyeler sunuyor. Bu hediyeler genelde hediye internet şeklinde sunuluyor. Yapılan güncel kampanyalar ile ilgili tüm bilgileri sitemizden elde edebilirsiniz. Vodafone abonelerine yönelik son yaptığı kampanya ise oldukça ses getirdi. Kampanya dahilinde, Mobil Ödeme yöntemi ile ilk kez alışveriş yapan kullanıcılarına 1 hafta geçerli olarak şekilde 4GB hediye sunuyor. Sizler de Vodafone 4GB bedava internet kazanmak için hemen Mobil Ödeme yöntemleri ile ilgili gerekli şartları sağlayarak, anında hediyelerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya kapsamında sadece 1 kez ve 1 hafta geçerli olacak şekilde hediye kazanabiliyorsunuz.

Vodafone 4GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Öncelikle mobil ödeme kanalını kullanmanız gerekiyor. KATIL yazarak, 2020 numaraya SMS ile bilgilendirme mesajı atıyorsunuz. Sonrasında Mobil Ödeme yapmanız gerekiyor. Kayıt işlemlerini tamamlayarak, ödemenizi yaptıktan sonra Vodafone ücretsiz internet kazandığınıza dair mesajınız anında gelerek, kullanım süreleriniz size bildiriliyor. Kazanılan internet sadece yurt içi kullanımlar için geçerli olabilmektedir. Ayrıca yükleme sonrası %80 ve %100 kullanım oranına geldiğinizde, paket ile ilgili kota bilgilendirmesi SMS olarak size de yapılacaktır. 1 hafta sonunda kullanılmayan GB iptal edilerek, geri alınır. Sürenin ve kotanın bitmesi sonrasında, mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bu nedenle gelen mesajların dikkatli takip edilmesi gerekir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Kampanyası İle Bedava İnternet
Vodafone Mobil Ödeme Yap 4GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kullanım Koşulları Dahil olduğunuz paketten bağımsız bir uygulamadır. Bu nedenle hangi paketi kullandığınız bu kampanyada önemli değildir. Kampanya tüm operatörlerin artık işleme aldığı, mobil ödemeler ile ilgilidir. İlk kez Mobil ödeme noktalarından mobil ödeme yapan tüm Vodafone aboneleri kapsamaktadır. Kampanya dahilinde Vodafone hediye internet kazandığınız mesajını aldığınız andan itibaren kullanımınız aktif şekilde uygulanacaktır. Oldukça başarılı olarak işleme konulan bu kampanya, daha önce internet paketiniz olmasa dahi hak kazanabileceğiniz bir kampanyadır. Kampanya süreci, kullanım şartları ve bitiş zamanı size gelen onay mesajı içinde net bir şekilde yazar. Ayrıca kota dolumu, süre bitimi gibi bilgilendirme mesajları da aktif şekilde sizlere gönderilidir. Vodafone ve diğer abonelerin en güncel, en verimli kampanyaları ile ilgili tüm bilgileri sitemizden takip edebilir, uygun fiyatlarla internet kullanımını sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*