Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyası

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyası
Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyası

Vodafone kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor! Şimdiki kampanası ise ceplere şenlik. Vodafone mobil ödeme ile yapacağınız ilk alışverişinizde faturalarınızdan kesilmek üzere 20 TL veya bakiyenize iade edilmek üzere 20 TL’lik bir indirim kazanabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyası Yararlanma Koşulları

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye kazanmak için yapmanız gereken şey çok basit: 2020’ye KATIL INDIRIM yazıp göndermek. Ardından Vodafone ile anlaşmalı olan iş yerlerinden Vodafone Mobil Ödeme ile harcama yapmak! Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcı, 20 TL’ye kadar ancak 20 TL altında yapmış olduğu harcamalarda harcama tutarı kadar indirim kazanacak. 20 TL ve üzeri yapmış olduğu harcamalarda ise 20 TL’lik bir indirime hak kazanacak. Nasıl yani?

Örneğin 18 TL’lik bir harcama yapmış iseniz indirim tutarınız 18 TL.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Little Caesars Orta Boy Pizza Vodafone İndirimi

12 TL’lik bir harcama yapmış iseniz indirim tutarınız 12 TL.

35 TL’lik bir harcama yapmış iseniz indirim tutarınız 20 TL, ödemeniz gereken kalan bakiye ise 15 TL.

28 TL’lik bir harcama yapmış iseniz indirim tutarınız 20 TL, ödemeniz gereken kalan bakiye ise 8 TL’dir.

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyasının Kullanım Koşulları

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye eden kampanyadan yararlanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Kampanya koşulları yalnızca 14 Eylül 2021 ve 30 Eylül 2021 Tarihleri arasındaki harcamalar için geçerli.

Aynı zamanda indirimden faydalanmak isteyen kullanıcıların mutlaka, harcama yapmadan önce veya sonra 2020’ye KATIL INDIRIM yazan sms kodunu göndermesi gerekir. Aksi takdirde harcamaları kampanya kapsamında sayılmaz.

Tramer sorgulama işlemleri Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye kampanyası kapsamında değildir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone ve Otovınn İşbirliği İle Bedava İnternet

Kampanya kapsamında maksimum olarak kazanılabilecek olan hediye tutarı 20 TL’dir ve yapılan her harcama için de geçerli değildir. Yalnızca ilk harcama için geçerlidir.

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye Kampanyası

Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye kampanyası kapsamında kazanılan ödüller 1 Ekim 2021 ile 8 Ekim 2021 tarihleri arasında kullanıcıların faturalarına yansıtılacaktır. Şayet fatura kesim tarihiniz bu tarihlerden daha önce ise, kampanya kapsamında kazandığınız 20 TL’lik hediye diğer ayki faturanıza yansıtılacaktır.

Kampanyaya dahil olarak yapmış olduğunuz harcamalarda daha sonradan bir iade, iptal gibi değişiklik işlemi olduğu takdirde, kampanyadan da faydalanma imkanınız kalmayacaktır.

Yapmış olduğunuz tek bir harcama ile yalnızca bir kampanyadan faydalanabilirsiniz. Yani Vodafone Mobil Ödemeden 20 TL Hediye kampanyası ile başka kampanyaları birleştirmeniz yasaktır.

Vodafone, şirket olarak kampanyanın sürdürülebilirliği hakkındaki haklarını saklı tutmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*