Vodafone Pazartesi TL Yükleyene 2 GB İnternet Hediye

2 GB Bedava İnternet
2 GB Bedava İnternet

Geçmiş dönemde faturaları hatlar nadiren karşımıza çıkarken günümüzde birçok kişi faturaları hatları kullanmayı tercih ediyor. Paketlerini aşmaya başladıklarında herhangi bir sınırlama olmadan faturalarının yükselmesini istemeyen kişiler faturasız hatları kullanmayı tercih etmektedir. Artık TL yükleme işlemleri de internet üzerinden yapılabildiği için herhangi bir zorluğu bulunmaz.

Vodafone tarafından gerçekleştirilen bedava internet kampanyalarından bazıları yalnızca faturaları ya da faturasız hatları kapsar. Bazı kampanyalar ise her iki kullanıcı için de geçerli olmaktadır. Vodafone, faturalarını ödeme seçeneklerine göre hediye internet dağıtırken yalnızca faturalı hap sahipleri bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. TL yükleme içeren kampanyalar ise otomatik olarak faturasız hatlara yönelik kampanyalar olmaktadır.

Vodafone 30 TL Yüklemeye 2 GB Hediye

Vodafone tarafından TL yükleme içeren kampanyalar faturasız hat sahiplerini ilgilendirmektedir. Her ay düzenli olarak TL yüklemesi yapan kişiler, ödeme tarihlerini ya da ödeme şekillerini Vodafone’un istediği şekilde gerçekleştirirse ekstra hediyeler kazanabilmektedir. 30 TL üzerinde yükleme yapan faturasız hat sahiplerine verilen 2 GB bedava internet kampanyası da bu tarz kampanyalardan bir tanesidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler
Vodofone 2 GB Bedava İnternet
Vodafone 30 TL yüklemeye hediye internet

Kampanyadan yararlanmak için koyulan kurallara uyum sağlayan kişiler her ay bedava 2 GB internet kazanma şansını elde edebilmektedir. Böylece aylık kullanılan internetin daha altında bir paket alma şansı ortaya çıkacaktır. Genelde ayda 8 GB seviyesinde internet kullanan bir kişi 6 GB internet sunan bir paket seçip düzenli olarak bedava internet ile ekstra ücret ödemeyebilmektedir.

Vodafone Pazartesi 30 TL Yüklemeye Hediye

Kampanyanın kullanılabilmesi için Vodafone Yanımda uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır. App Store ya da Google Play Store üzerinden ücretsiz bir biçimde Vodafone Yanımda uygulaması indirilebilmektedir.

Vodafone yanımda uygulaması indirilip yüklendikten sonra kullanıcıların giriş işlemlerini de başarılı bir biçimde yapması gerekir. Ardından TL yükleme aşamasına geçilecektir. Kampanya dahilinde 2 GB bedava internet kazanmak için TL yükleme işleminin Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılması gerekmektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Mobil Ödeme ile Exxen Spor’da İlk Ay %50 İndirim

Uygulamanın sağ üst köşesinde yer alan seçeneklerde “TL Yükle” ibaresi bulunmaktadır. Bu seçeneği tıklayan kişiler TL yükleme işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kullandıkları kredi kartlarını kaydeden kişiler bir sonraki yüklemelerinde kredi kartı bilgilerini girmekle uğraşmadan, yalnızca kredi kartının güvenlik kodunu girerek alışverişleri tamamlayabilirler.

Vodafone 30 TL Yüklemeye Hediye İnternet

TL yükleme işleminde bedava internet alınabilmesi için yüklenen bedelin minimum 30 TL olması gerekmektedir. Günümüzde internet içerikli paketleri kullanan kişilerin genelde bu bedelin üzerinde bir tarifesi bulunur. Her ay tarifeleri için para yükleyecek olan kişiler 30 TL ya da daha yüksek bedeli tek seferde uygulama üzerinden yüklerlerse bedava internet için doğru bir adım atmış olurlar.

Kampanyadan bedava internetin alınabilmesi için son yapılması gereken işlem yüklemelerin pazartesi günü yapılmasıdır. Ay içerisinde istenen bir pazartesi günü bu yüklemeler yapılabilir. Tüm bu şartları sağlayan kişiler bedava 2 GB internet kazanacaktır. TL yükleme işlemi bulundurduğundan yalnızca faturasız hat sahipleri için uygun bir tarifedir. Bunun yanı sıra kazanılan 2 GB internet 2 gün süreyle geçerli olacaktır. Alınan interneti 1 ay boyunca kullanabileceğini düşünen kişiler eğer 2 gün içerisinde bu internetin tamamını kullanmazsa kalan kısmı silinecektir.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*