Vodafone Günlük 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Red İle GUNLUK 4 GB Bedava İnternet
Vodafone Red İle GUNLUK 4 GB Bedava İnternet

Korona virüsünün Çin’de başlaması ve sonrasında tüm dünyaya yayılması insanların yaşam tarzlarını tamamıyla değiştirdi. Çok hızlı biçimde yayılan bir virüs olduğundan önüne geçilebilmesi için herkesin evde kalması isteniyor. Düzenli olarak evlerinden çıkmaya ve farklı aktiviteler yapmaya alışmış olan kişiler içinse bu durum oldukça zor.

Kendilerinin ve diğer insanların hayatlarını tehlikeye atmak istemeyen bilinçli insanlar olabildiğince evlerinde kalarak yaşantılarına devam ediyor. Evlerde sıkılmadan zaman geçirebilmeleri için de her zaman internet bağlantısına ihtiyaçları var. İnsanların büyük bir kısmı sosyal medya hesaplarında zaman geçiriyor, dizi ya da film izliyor ve internet üzerinden oyunlar oynuyor. Tüm bu işlemler için de fazladan internet ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Vodafone Günlük 4GB

Korona virüsü sebebiyle zor günler geçirdiğimiz bu dönemlerde Vodafone, kullanıcılarının sıkılmaması, kendisini dışarıya atmaması ve evlerinde kalması için özel hediyeler sunuyor. Korona virüse özel sunulan son hediye ise 4 GB olarak belirlenen hediye internet.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hat Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?
Vodafone Gunluk 4 GB Bedava İnternet
Vodafone Gunluk 4 GB Bedava İnternet

Vodafone Evde İnternet GUNLUK 4 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından sunulan son kampanya yalnızca Vodafone Red tarifelerine üye olan kullanıcılar için geldi. Bu tarife doğrultusunda hediye günlük 4 GB internet kazanmak mümkün. Kampanya dahilinde alınabilecek olan bu internet için ekstra bir şart talep edilmiyor. Vodafone Red kullanıcı olan herkes bu kampanyaya katılarak bedava internet hakkını elde edebilir.

Vodafone GUNLUK 4GB Nasıl Yapılır

Kampanyaya katılım göstermek isteyen kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girdikten sonra GUNLUK 4GB yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. SMS ile yapılan bu başvuru sonrasında hediye internetler hemen hatlara tanımlanacaktır. Hediye internetler 1 gün boyunca kullanım içindir. Bu sebeple de kullanıcıların doğru anı seçerek kampanyaya dahil olması önemlidir.

Vodafone Red Bedava İnternet 2020

Vodafone tarafından düzenlenen bu kampanyadan Vodafone Red kullanıcıları faydalanabilirken faturalı ya da faturasız ayrımı yapılmamıştır. Red üyesi olan tüm kullanıcılar rahatlıkla bu kampanyaya katılım gösterebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Fakir İndirim Kampanyası

Kampanyadan yararlanabilmek için SMS ile başvurunun yapılması şarttır. Gönderilen SMS hemen işleme alınır ve Vodafone tarafından kullanıcılara bilgilendirme mesajları gönderilir. Bu mesajlarda hak kazanılan internetin hangi saatler arasında hatlara tanımlandığı bilgisi paylaşılmaktadır.

Kampanya dahilinde hatlara 4 GB internet tanımlanmaktadır. İnternetin kullanım süresi tanımlandığı andan sonra 24 saattir. Eğer bu saat dilimi içerisinde 4 GB internet kullanılmazsa kalan kısmı silinecektir. Bu sebeple de gün içerisinde 4 GB’a yakın bir kullanım göstermeyi planlayan kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Vodafone Net 4 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Vodafone Red kullanıcıları her hafta 1 defa olmak üzere kampanyaya katılım gösterebilmektedir. Böylece ayda toplamda 16 GB bedava internet kazanma hakkı ortaya çıkacaktır. Bu kampanya ile kazanılan bedava internetler yalnızca yurt içerisinde geçerli olmaktadır. Yurt içerisinde istenilen şekilde kullanılabilir.

Vodafone tarafından kampanyanın ne zaman sonlanacağına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Korona virüs salgını devam ettiği ve insanlar evlerinde karantinayı uyguladıkları sürece kampanya da kullanıma devam edilecektir. Evlerinde film ve dizi izlemeyi düşünen kişiler için muhteşem bir hediye olacaktır. Dizi ve filmleri indirecekleri ya da izleyecekleri günlerde bu hediyeleri alan kişiler ücretsiz olarak interneti kullanmış olacaklardır.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*