Vodafone Redli 15 Özel Tarifesine Geçene 22 GB Bedava İnternet

vodafone red kampanyası
vodafone red kampanyası

Dijital iletişim operatörleri arasında yaşanan rekabet ne olursa olsun en üst seviyede yaşanmaya devam etmektedir. Her bir operatör kullanıcı sayısını arttırarak Türkiye’nin tartışmasız en büyük dijital operatörü olmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şuan için bir markanın lider olduğunu söylememiz oldukça zordur.

Markaların aralarında yaşadıkları rekabetten en kazançlı çıkan kişiler her zaman kullanıcılar olmaktadır. Yaşanan rekabet ile birlikte kullanıcılara çok daha fazla bedava internet ve dakika sunulmaktadır. Bu imkanları kullanan kişiler tarifelerine çok daha düşük miktarda ödemeler yaparlar ve böylece paraları da cebinde kalır.

Vodafone tarafından başlatılan yeni kampanya numarasını Vodafone’a taşıyan ve sonrasında Redli 15 Özel tarifesini seçen kişileri kapsıyor. Eğer farklı operatörleri kullanan kişiler bu işlemi yapmaya karar verirse toplamda 22 GB bedava internetin sahibi olabilmektedir. Bunun için yapılması gereken bir dizi işlem olurken tamamı kısa süre içerisinde tamamlanabilir.

vodafone redlilere özel kampanya
vodafone redlilere özel kampanya

Vodafone Redli 15 Özel Tarifesi

Vodafone Red paketleri her zaman büyük avantajlar sunan ve kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilen paketlerdir. Bu paketleri kullanan kişiler uzun süreli kullanım sözü vererek çok ekonomik şatlarda tarifelere abone olabilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone 30 TL yükle iPhone XR Kazan Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan bu kampanyanın kullanılabilmesi için kişilerin Vodafone Redli 15 Özel tarifesini kullanması gerekir. Bunu kabul etmeyi düşünen kişilerin ilk olarak tarifenin şartlarını incelemesi şarttır.

  • 1000 dakika konuşma,
  • 250 SMS,
  • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma imkanı,
  • Hediye olarak sunulan Red Yeni Yıl paketleri,
  • 100’den fazla ülkede tarifeyi Türkiye’de ki şartlarda kullanma,
  • İlk 3 ay herhangi bir ceza ödemeden çıkış imkanı,
  • Taahhüt olmadan yapılan kayıtlarda aylık 79 TL,
  • Taahhüt içeren aboneliklerde ilk 3 ay 42 TL, sonraki 9 ay 49 TL aylık ücret.

Kampanya bu şartlar altında sunulurken birçok kişi için son derce uygundur. Taahhüt ile kullanıldığında fiyatlar çok uygun seviyede olduğundan birçok kişi bu tarifeye geçiş yaparak toplamda 22 GB bedava internet kazanmak isteyecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından sunulan bedava internet kampanyasının geçerli olabilmesi için farklı hatlardan bu hatta geçiş işleminin yapılması gerekmektedir. Geçiş işlemleri yapıldıktan sonra verilecek olan bedava internetler otomatik olarak hatlara tanımlanacaktır. Vodafone kullanıcıları bu kampanya dahilinde sunulan hediyeleri almak için ekstra bir işlem yapmak zorunda değildir.

Kampanya dahilinde sunulan ilk bedava internet hediyesi 2 GB olarak belirlenmiştir. Vodafone TV Red tarafından sunulan bu 2 GB miktarındaki hediye uygulama içerisinde kullanılabilmektedir. Vodafone TV kullanmak için uygulamayı indiren ve televizyon yayınlarını bu uygulama üzerinden izleyen kişiler bedava 2 GB internetin sahibi olmaktadır.

Bedava internet hediyesinin kalan kısmı olan 20 GB de ilk ay kullanım için verilmiştir. Bu bedava interneti kullanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasının telefonlarda kurulu olması gerekmektedir. Sunulan bu internet uygulama içerisinden yapılan harcamalar için geçerli olmaktadır. Kampanyaya katılımın çok kolay olduğu ve oldukça avantajlı bir paketin sunulduğu bu hizmeti almak için sizler de bayilere gidebilir ya da internet üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde hattınız Vodafone’a geçecek ve bedava internet hediyeleri hatlara tanımlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*