Vodafone Simple Nedir?

vodafone simple nedir
vodafone simple nedir

Vodafone Simple Nedir?

Dijital hayat tarzı, hayatımızın yeni normali haline geldi. Bilhassa pandemi ile birlikte hızlıca pek çok işlemi dijital platformlardan kolaylıkla halledebileceğimizi gördük. Vodafone da müşterilerinin değişen normallerine ayak uydurmak adına Vodafone Simple adında tamamen dijital bir platform geliştirdi. Vodafone Simple, yeni nesil bir mobil deneyim. Dijital olarak üye olup platforma katılabiliyorsunuz. Taahhüt ve sınır aşımı ücreti olmaksızın oluşturulan yeni dijital deneyim, Telekom dünyasına Vodafone ile getirilen yeniliklerden birisi.

Tamamı Dijital!

Tamamı dijital dediğimizde aklınıza yalnızca tarife işlemleri ile ilgili konularda dijital hizmet sunulması geliyorsa yanılıyorsunuz. Vodafone Simple ile Sim kart aktivasyonundan tutun tarifenizi belirleyip ödeme yapmaya kadar, tüm aşamalarınızı dijital platformlardan tek tık ile yapabiliyorsunuz. Müşteriler elbette dilerse Vodafone’un dijital operatör asistanı TOBİ’den yardım alarak da işlemlerini yapabilirler. TOBİ, geliştirilen bir yapay zekâ algoritması olduğu için 7/24 müşterilerine hizmet vermekte.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone'a geçtim! Peki, Memnun muyum?

Vodafone Simple Tarife İmkanları!

Vodafone Simple kullanıcıları için yepyeni tarifeler de hazırlanmış durumda! Vodafone Yanımda uygulaması ile kesenize ve ihtiyacınıza uygun 3 yeni tarifeden birisini seçebilirsiniz. Tarifeler: 45 TL karşılığında 10 GB Simple Small, 55 TL karşılığında 15 GB Simple Medium, 75 TL karşılığında 25 GB Simple Large aynı zamanda bütün tarifelerde geçerli olmak şartıyla 1000 dakika, 10 SMS ve sınırsız Whatsapp uygulaması kullanımı.

vodafone simple nedir

Vodafone Simple ile Taahhüt Vermek Tarihe Karıştı!

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden taahhüt olmaksızın tarifeler arasında sıkışıp kalmadan daha özgür bir dünya deneyimine hazır mısınız? Vodafone Simple ile artık eskisi gibi tek bir tarife boyunca aylarca sınırlı kalmayacaksınız. Dilediğiniz zaman herhangi bir cayma bedeli ödemeksizin Gb’lar arasında adeta sörf yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman tarifenizi değiştirebilir, tarifenizin yenilenmesini iptal ettirebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Engelli Tarife Kampanyaları

Vodafone Simple Paket Aşım Ücreti Yok!

Artık ay sonunda yaşanan sürpriz faturalara son vermenin vakti geldi. Vodafone Simple ile birlikte tarifenizdeki haklarınız bittiğinde otomatik olarak paket aşımı yapmış olmuyorsunuz. Haklarınız bittiği takdirde, kayıtlı kredi kartı ile ek bir paket alabiliyorsunuz. Dilerseniz kayıtlı kredi kartını silip bu işlemin gerçekleşmesini engelleyebileceğiniz gibi dilerseniz da bu işlemi otomatiğe bağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz kaydedeceğiniz bir kredi kartı ile ödeme işlemlerinizin hepsini otomatik ödeme talimatına da bağlayabiliyorsunuz. Böylelikle müşterilerin artık seçme özgürlüklerinin yanında seçmeme özgürlükleri de sağlanmış oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*