Vodafone Süper Uyumlu Tarife İle 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Süper Uyumlu Tarife İle 2 GB Bedava İnternet
Vodafone Süper Uyumlu Tarife İle 2 GB Bedava İnternet

Akıllı telefonlarını yoğun bir biçimde kullanan kişiler aylık internetlerinin sürekli olarak bitmesinden şikâyetçi olmaktadır. Daha yüksek bir pakete geçiş yaparak yüksel bedeller ödemeyi de istemezler. Bu durumda doğru adımların atılarak bedava internet kampanyalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Böylece hem ekstra ücretler ödenmez hem de internet paketleri yenilenme tarihine kadar yeterli olur.

İnsanlar, hangi operatörleri seçerlerse seçsinler bu bedava internet kampanyalarından faydalanma şansını bulacaklardır. Sürekli olarak birbirleri ile yarış halinde olan operatörler kullanıcıları için özel kampanyalar düzenleyerek bedava internet imkânı sunarlar. Bazı hediyeler aylık, bazıları haftalık, bazıları ise günlük olarak sunulur. Bu bilgiye dikkat ederek kullanıldığı sürece tamamı faydalı olacaktır.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet
Vodafone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Uyumlu Tarifeler

Vodafone tarafından sunulan tarifler internet, dakika ve fiyat dengesini muhteşem bir şekilde kurarak kullanıcılar için en doğru tercihler haline gelebilmektedir. Kendi telefon kullanım şekillerini analiz eden kişiler araştırmalarını yaparak kendileri için en uygun tariflere bulabilirler. Vodafone Süper Uyumlu Tarife seçenekleri birçok kişi için en doğru tarife olarak gösterilmektedir. Tarife kapsamında;

  • 2 GB’ı ilk 12 ay geçerli olmak üzere toplam 7 GB internet,
  • 750 dakika,
  • 500 SMS kullanıcılara sunulmaktadır.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Faturasız Hattan Faturalıya Geçişte 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

İnternet, dakika ve SMS olarak tarifeyi benimseyen kişiler aylık ödeyecekleri miktarı da öğrenmek isterler. 12 aylık kullanım sözü veren kişilere bu tarife 36 TL olarak sunulmaktadır. Taahhüt olmadan kullanmak isteyen kişiler ise aylık 56 TL ödemek zorunda olacaktır. Bu tarifenin şartlarından memnun kalan kişiler kolayca tarifeye geçiş işlemini gerçekleştirebilir.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife

Vodafone tarafından sunulan Süper Uyumlu Tarifeye geçiş yapmayı düşünen kişiler geçişlerini tamamladıkları anda 2 GB bedava internet kazanacaklardır. Bunun yanı sıra ilk ay kullanabilecekleri 5 GB daha internet bulunmaktadır. Bu paketi kullanmaya karar veren kişiler her ay 2 GB interneti kazanabilmektedir.

Paketi farklı olan ya da bu paketi kullanmak istemeyen kişiler için de önemli bir seçenek yer almaktadır. Tarifenin ücretsiz olarak denenmesine izin verilir. Vodafone tarafından sunulan bu tarifede ilk ay ücretsiz olacaktır ve ilk ayın sonunda tarifeden memnun kalmayan kişiler ücretsiz olarak tarifeden vazgeçebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone EBA 3 GB Ücretsiz İnternet Alma

Kampanyayı 1 ay kullandıktan sonra iptal eden kişiler toplamda 7 GB internet kazanmış olacaklardır. Ancak sonrasında ekonomik bir şekilde interneti kullanmak isterlerse farklı bir pakete kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Vodafone Süper Uyumlu Tarife İle 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcısı olan kişilerin bu tarifeye geçiş işlemleri için iki farklı seçenekleri yer almaktadır. İlk olarak telefonlarından Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak bu tarifeye geçiş işlemi sağlanacaktır. İsteyen kişiler bayilere giderek de bu kampanyaya geçiş işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kampanyadan bedava internet kazanan ancak ay sonunda tarifeden ayrılmak isteyen kişiler IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ya mesaj atmalıdır. Gönderilen mesajlar sonrasında hemen bilgilendirme amaçlı geri dönüş yapılmaktadır. Bu iptal işleminin ilk tarife başlangıç tarihinin üzerinden 1 ay geçmeden yapılması gerekmektedir. Aksi halde yeni bir ay başlayacak ve tarife için belirlenmiş olan aylık ücretler ödenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*