Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası
Vodafone Süpermarket Yanımda Kampanyası

Vodafone, ülkemizin ve dünyanın en büyük GSM operatörleri arasında yer alıyor. Uzun yıllardan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ve yüksek sayıda abone sayısına sahip olan firma, kampanyalarıyla da ön plana çıkıyor. Öne çıkan kampanyalarını incelediğimizde, Vodafone süpermarket kampanyası ile karşılaştık. Oldukça ilgimizi çeken kampanya, Vodafone yanımda uygulamasıyla erişim sağlıyor. Uygulama üzerinden market alışverişi yapabiliyorsunuz. Kapınıza teslim edilecek ürünlerin fiyatları ve çeşitleri de oldukça fazla. Birçok il için geçerli olan bu kampanya, farklı hediyeler de kazanmanıza olanak sağlıyor.

Vodafone 2 GB Ve 10 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Öncelikle Vodafon Yanımda uygulamasından, Süpermarket alanına geçiş yapıyorsunuz. Bu uygulamadan istediğiniz ürünleri anında sipariş veriyorsunuz. İlk siparişte 100TL ve üzerinde 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Sonraki alışverişlerinizde Vodafone 2 GB hediye internet ya da Vodafone 10 GB hediye internet kazanma şansınız oluyor. Oldukça mantıklı ve başarılı bir kampanya olduğunu düşünüyoruz. Kampanyaya katılım için başka bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Kazançlarınız size SMS olarak bildiriliyor ve anında kullanmaya başlıyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Freezone Geçen Gençlere 4 GB Hediye İnternet
Vodafone 2 GB Ve 10 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone Yanımda 20 TL İndirim Kazanın

Vodafone Yanımda uygulaması, abonelerine her zaman avantajlar sunan, farklı hediye ve indirimler kazandıran bir uygulama. Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz, kesinlikle bu uygulamayı indirerek, arada kampanya ve indirimleri inceleyebilirsiniz. Süpermarket uygulaması üzerinden 100 TL alışveriş yaptığınızda anında Vodafone 20 TL indirim kazanıyorsunuz. Buna ek olarak 10 GB, sonraki haftada da 2 GB internet kazanıyorsunuz. Bu şekilde internet kullanımınızı doyasıya yapabiliyorsunuz. Bütçenize dokunmadan yapılan bu işlemlerde her zaman siz kazançlı çıkıyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*