Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi

Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi
Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi

Bilindiği üzere Vodafone, sadece GSM operatörlüğü yapmıyor. Özellikleri farklı olan internet erişimi ve TV paketleri ile de her zaman kullanıcılarına hizmet sunar. Farklı ve özel hizmetler sunan Vodafone, kombin şeklinde sunduğu kampanyalarla da, kullanıcılarının beklentilerini belirgin şekilde karşılamayı planlamaktadır. Vodafone TV içinde tüm ulusal kanallar bulunuyor. En popüler televizyon kanallarını, her an ve her yerden izleme olanağını kullanabilirsiniz. Şimdi bu uygulamanın neden kullanılması gerektiğini hemen sizlere aktaralım.

Neden Vodafone TV Üyeliği Yapılmalı?

Farklı avantajlar sunan Vodafone TV üyeliği, televizyonla ilgili olanlar için büyük nimetler sunmakta. Oldukça hesaplı ve özgür bir etkileşime sahip olmak için bu üyeliği sizler de yapabilirsiniz. İnternetinizden yemeyen bu uygulama, bu anlamda da başarılı bir hizmet diyebiliriz. Üstelik ekstra üyelikler sonrasında data hediye paketleri de sizlere sunulmaktadır. Red Paket kullanıcıları için TV paketi alanlarda, 2GB internet hediyedir. Eğlence paketi ise ücretsiz olarak hediye veriliyor. Bunun için diğer faturalı tarifelere geçmeniz yeterlidir. 4 kullanıcı için 4 ekrandan erişim olanağını kullanarak, tüm ailenize bu hakkı sunabilirsiniz. Ayrıca Vodafone TV Full Paket almak isteyenler, ayda 9,90 TL ödeyerek, internetten yemeyen 4 kullanıcı erişimini alabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Pazartesi TL Yükleyene 2 GB İnternet Hediye
Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi

Vodafone TV Avantajları Nasıl Kullanılır?

Vodafone TV oldukça kullanışlı ve pratik bir uygulamadır. Yayınları durdurabilir, dilediğiniz zaman devam ettirebilirsiniz. Kaçırdığınız yayını, daha sonra izleme olanağınız bulunur. Tüm bunları cep telefonunuzdan özgürce yapabilirsiniz. 90 civarında ulusal kanal sistem üzerinden sunulmaktadır. Red Paket, Eğlence paketi, Hoş geldin paketi ve Full paket seçeneklerinden hangisi sizin için uygunsa bunu seçebilir ve kullanabilirsiniz. Hemen Vodafone TV uyumlu cihazları inceleyerek sistemin cihazınıza uygun olup olmadığını inceleyebilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*