Vodafone ve Otovınn İşbirliği İle Bedava İnternet

Vodafone ve Otovınn İşbirliği
Vodafone ve Otovınn İşbirliği

Araçlarına en temiz şekilde bakmayı amaçlayan kişiler, artık bu sayede bedava internet de kazanabilecekler. Türkiye’nin en büyük araç yıkama firmaları arasında yer alan Otovınn ile Vodafone arasında gerçekleştirilen anlaşma sayesinde hem araçlarınızı ücretsiz yıkatabilir hem de bedava internetin keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone ve Otovınn Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone Red Business üyesi olan kişiler, araçlarını yıkatırken bedava internet kazanma şansını elde edeceklerdir. Vodafone ile Otovınn arasında yapılan kampanyada insanlar hafta sonu kullanabilecekleri 2 GB internet kazanırken araçlarını da ücretsiz yıkama hakkını elde ederler.

Hem otomobilleri olan hem de Vodafone üyesi olan kişiler için muhteşem bir kampanyadır. Her iki firmanın da tüm imkanlarını seferber ettiği kampanyadan insanlar bedava internet ve iç-dış yıkama kazanmaktadırlar. Bunun için herhangi bir kura sistemi de bulunmadığından direkt olarak hediyeler alınabilir. Alınacak olan hediyelerin kullanılabileceği günler belirlenmiştir. Bedava internet kampanyasında kazanılan internetler hafta sonlarında kullanılabilirken kazanılan iç-dış yıkamalar hafta içerisinde kullanılabilir.

Vodafone-ve-otovınn-işbirliği-ile-bedava-internet
Vodafone-ve-otovınn-işbirliği-ile-bedava-internet

Vodafone ve Otovınn Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Kullanılır?

Bedava internet kampanyasının kullanılabilmesi için kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Bu uygulama App Store ya da Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. İndirme işlemlerinin ardından uygulama yüklenerek uygulamaya giriş işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Son dönemde birçok bedava internet kampanyası bu uygulama üzerinden kullanılır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Şanslı Çark 2019-2020 Yeni Yıl Çevir Kazan

Uygulamaya giriş yapan kişilerin “Avantaj Cepte” menüsüne giriş yapması gerekecektir. Bu menüye giriş yapan kişiler sonrasında “Otomobil” sekmesini seçebilirler. Son adım olarak “Otovınn Kampanyası” yazan kısma tıklanması gerekmektedir. Kampanya seçimi de başarışı bir şekilde gerçekleştikten sonra “Fırsatı Kullan” yazan butona basılır ve bedava internet için gerekli kod alınmış olur.

Uygulama üzerinden kampanya kodu alındığı anda insanlar bedava internetlerini de kazanmış olacaklardır. Direkt olarak hesaplarına tanımlanan 2 GB internet SMS yoluyla bildirilmektedir. Bunun yanı sıra uygulamadan alınan kod ile de araç yıkama işlemleri bedavaya yapılabilir. Otovınn şubelerine giden kişiler, uygulamadan aldıkları kodu gösterdikleri anda iç-dış yıkama hizmetlerini ücretsiz olarak alabileceklerdir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Çark Çevir Turkcell Sürpriz 2 Gb nasıl alınır?
vodafone-bedava-internet-kampanyası-2020
vodafone bedava internet kampanyası 2020

Vodafone ve Otovınn Bedava İnternet Kampanyası Koşulları Neler?

Bu muhteşem kampanyanın kullanılabilmesi için insanların Vodafone hat sahibi olması yeterli olmaz. Aynı zamanda Red Business üyesi olunması da gerekir.

Vodafone Yanımda uygulaması ile alınan kodlar sayesinde insanlar yılda 6 defa bedava internet ve iç-dış yıkama imkanından faydalanabilecektir. Yılda 6 kere uygulanabilen bu kampanya ayda 1 defadan fazla uygulanamamaktadır.

Kazanılan yıkama hizmeti yalnızca hafta içi kullanılabilmektedir. Hafta sonlarında Otovınn şubelerinde yüksek oranda bir doluluk söz konusu olduğundan bu hediyeler kullanılamaz.

Kazanılan 2 GB internet ise hafta sonlarında kullanılabilmektedir. Birçok kişi hafta sonlarında daha fazla internet tükettiğinden insanlar için oldukça iyi bir seçenektir. Kazanılan bu internet yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır.

Kazanılan bu internetin o hafta sonunda bitirilmesi gerekmektedir. İnternetin tamamı bitirilmezse diğer hafta sonuna aktarılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Ayrıca kazanılan bu internetin başka kimselere devredilmesi de söz konusu olmamaktadır. Kampanya, hat sahiplerine özel bir işlem olurken araç plakalarının herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

Daha fazla Vodafone bedava internet kampanya, tarife ve paketlerinden haberdar olmak için Vodafone Bedava İnternet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*