KampanyaVodafone

Vodafone Yemek Sepeti Kampanyası

Vodafone kullanıcıları yemek siparişlerini daha uygun fiyata verebilir. Vodafone ve yemeksepeti.com işbirliği ile %50’ye yakın indirimli yemek siparişi verebilirsiniz.

Yemek Sepeti indirimi nasıl yapılır?

Vodafone FreeZone’lulara, yemeksepeti.com’dan Genç Menülerde %50’lere varan indirim!

Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Yemesepeti kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifresi alınabilir.

Gelen şifreyi, yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girilmesi gerekmektedir. Kampanya yemek sepetinin mobil uygulamasında geçerli değildir.Kampanyada alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Yemek Sepeti indirim kodu nasıl alınır?

Kampanya, yemeksepeti.com üzerinde yer alan, açık restoranlardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Yemesepeti kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifresi alınabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Selfy internet Gönderme ve Talep Etme

Gelen şifreyi, yemek siparişi sırasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girilmesi gerekmektedir. Kampanya Yemeksepeti’nin mobil uygulamasında da geçerlidir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı