Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler

Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler
Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler

Vodafone dünya genelinde hizmet veren ve ülkemizde de güçlü bir operatördür. Yüksek abone sayılarını korumak, yenilerini eklemek için diğer operatör abonelerine yönelik kampanyalar yapar. Özellikle yeni abone olacaklar için cazip fırsatları sunmaktadır. Vodafone faturalı paketler içinde ciddi anlamda etkileyici, fiyat ve diğer avantajları elde edebileceğiniz tarifeler bulunuyor. Avantajlı tarifeleri sizin için inceleyerek, karar verme aşamasında yardımcı olmak istedik. Yeni aboneler hem ilk kez hat alanlar, hem de numara taşıma işlemiyle Vodafone’a gelenleri kapsıyor. Kullandığınız operatörden memnun değilseniz, sizler de Vodafone tarafından sunulan bu benzersiz kampanyaları tercih edebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hat Tarifeleri

Vodafone yeni abonelerine bolca seçenek sunuyor. Kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan paketi tercih edebilir, sizler de Vodafone tarifeleri ile size sunulan fiyat avantajlarını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uyumlu 5 tarifesi, 5GB internet, 750 dakika ve 250 SMS karşılığında 25 TL olarak belirlenmiş. Kalan haklar bir sonraki aya devredilirken, ilk 12 aydan sonra sadece 29TL aylık fatura ödemesi yapıyorsunuz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Kazandırıyor

Bir diğer Uyumlu tarife ise, Yeni Süper Uyumlu olarak karşımıza çıkıyor. Aylık ödemeler 10 ay boyca 35 TL ve sonra 39 TL olarak taahhüt devam ediyor. 10 GB bulunan pakette tarifenizi istediğiniz gibi düzenleme şansına sahipsiniz. 750 dakika ve 500 SMS ise pakete dahil diğer kullanım özellikleridir.

Vodafone Yeni Abonelerine Avantajlı Paketler

Vodafone Avantajlı Faturalı Tarife

Vodafone tarifeleri içinde en sevilenlerden olan Vodafone Red ise, yeni gelenlere avantaj üstüne avantaj sunuyor. Red 20 seimi yaptığınızda 20 GB internete ek olarak Whatsapp ve Masenger sınırsız verilmekte. 1000 dakika ve 250 SMS ile kocaman olan bu paket, aylık sadece 50 TL olarak belirlenmiş.

Bu bana yetmez, biraz daha genişletin derseniz, Red 25 tarifesini inceleyebilirsiniz. Vodafone en uygun faturalı hat tarifeleri içinde yer alan bu paket, 25 GB internet + Sosyal medya ve Whatsapp yine sınırsız sunuluyor. Ayrıca 1500 dakika ile 250SMS kullanım hakkınız bulunuyor. İlk 12 ay boyunca 70 TL ödeyeceğiniz bu paket daha sonra 79 TL olarak faturalandırılacaktır. Diğer paketleri de inceleyerek, daha etkin bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Nereye Şikayet Edebilirim?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*