Vodafone’a geçtim! Peki, Memnun muyum?

Vodafone'a geçtim! Peki, Memnun muyum
Vodafone'a geçtim! Peki, Memnun muyum

Türk Telekom’dan Vodafone’a geçiş yaptım. Bu süreçte neler yaşadım ve hat geçişini nasıl yaptım tecrübelerimi aktarıyorum. Umarım geçişimle alakalı sizde bilgi ve fikir sahibi olabilirsiniz. Bu konuda sormak istediğiniz birşey varsa memnuniyetle cevaplamak isterim.

Türk Telekom hattımı neden taşıdım?

Türk Telekom hattımı taşımamın sebeplerinden biri paket fiyatlarıydı. Türk Telekomun alt yapı problemleri olduğu herkesin bildiği birşey fakat beni etkileyen en önemli husus paket fiyatıydı. Ev ve iş yerinde sabit internetim olduğu için küçük ve maliyeti düşük bir paket tercih etmiştim. Türk Telekom benzersiz 2GB paketini aylık 30 TL karşılığında kullanıyordum. Fakat aynı fiyata diğer operatörleri kontrol ettiğimde daha uygun fiyatlı olanları gördüm. Ve hattımı taşımaya karar verdim.

Neden Vodafone’u seçtim?

Hattımı Vodafone’a taşıdım. Vodafone’u seçme sebebim öncelikle fiyatıyla ilgiliydi. 7GB internet ve 750 dakika konuşma paketi aylık 30 TL karşılığında sahip oldum. Aynı zamanda Vodafone alt yapısına yaptığı yatırımla internet hızı da oldukça iyi durumda. Uyumlu 7 paketini tercih ettiğim için memnunum.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Beşiktaş Ek 2 GB Paketi

5 Dakikada Vodafone’a geçiş nasıl yapılır?

Vodafone’a geçiş işlemini tamemen online yaptım. Vodafone internet sitesinde hat taşıma işlemlerine girdim ve bana en uygun paketi seçtim. Bir kaç dakika sonra Vodafone müşteri hizmetleri aradı. Ve ertesi gün vodafone hattım kapıma kadar geldi. Herhangi bir ücret ödemeden! Vodafone işlemlerim tamamlandıktan sonra hattın 2 gün içinde açıldı.

Geçiş sürecinde hat kapanıyor mu?

Müşteri hizmetleri bilgilerinizi alıp teyit etmesi için kullandığınız operatöre gönderiyor. Operatörler arasında karşılıklı teyitleştiğinde size dönüş yapılıyor. Gelen mesaja göre size tarih ve saat bilgisi veriliyor. Belirtilen saat gelene kadar hattınızı kullanıyorsunuz. Verilen zaman dolduğunda eski hattınızı çıkarıp yeni hattınızı takabilirsiniz. Artık yeni hattınız açık ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan bu süreci kolaylıkla geçebilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Şanslı Çark nedir, hediye nasıl alınır?
Vodafone Hoşgeldin 10GB Bedava İnternet

Vodafone Hoşgeldin 10GB Bedava İnternet

Vodafone’a geçtikten sonra paketime ek olarak 10gb bedava internet tanımlandı. Vodafone hoşgeldin 10 GB hediye internet 3 ay geçerlidir. 3 Ay içinde 10 Gb interneti harcamanız gerekiyor. Bu hediye beni gerçekten çok mutlu etti! Ve bunun yanında şehrinize özel 2GB bedava internet kampanyasının görüntüsünü de ekliyorum. Umarım sizin için yararlı olur. Vodafone ne kadar internet kaldığını ve paketleriniz hakkında bilgi almak için vodafone yanımda uygulaması veya web online özel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone’a davet et 15GB kazan!

Vodafone yanımda uygulamasına girince fark ettim. Vodafone’a arkadaşını davet et sende kazan arkadaşında kazansın. Vodafone’a arkadaşını davet ederek sende 15GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone online işlemler bölümünden arkadaşını vodafone’a davet edebilirsin.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*