Vodafone’a Gelenlere İlk Ay 20 GB’a Kadar Bedava İnternet

Vodafone'a Gelenlere İlk Ay 20 GB'a Kadar Bedava İnternet
Vodafone'a Gelenlere İlk Ay 20 GB'a Kadar Bedava İnternet

Son 30 günlük periyot içerisinde vodafone.com.tr veya Vodafone mağazalarından yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasız hatlarda faturalı ye geçiş yöntemlerini tercih ederek Vodafone’a gelen kişilerden geçtikleri tarifeye göre bir ay boyunca 20 GB ya da 10 GB hediye kazanma imkanı bulunuyor. Vodafone yanımda uygulamasına girdikten sonra ek paketler adlı benim üzerinden bu hediyeyi almak mümkündür.

Vodafone'a Gelenlere İlk Ay 20 GB'a Kadar Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Aya Özel 20 GB Bedava İnternet

Yeni abonelerini mutlu etmek isteyen Vodafone bunun için bazı hediyeler dağıtıyor. Vodafone Hoşgeldin kampanyası dahilinde sorulması olan bu hediyeler genellikle internet üzerinden sağlanıyor. Bu kapsamda Vodafone tarafından son yapılan kampanya da yeni abonelere özel 20 GB internet hediyesi sağlanmaya başlandı. Bu kampanya ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz.  

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone mevcut abonelerinin yanı sıra yeni gelen abonelere de bazı özel sürprizler hazırlıyor. Numara taşıma yönteminin ya da yeni hat alma yöntemini tercih eden Vodafone abonelerine özel olarak hazırlanan kampanyalara yeni bir kampanya daha eklendi. Vodafone kullanmayı tercih eden abonelere yönelik hazırlanmış olan bu son kampanyada Vodafone Hoş Geldin Hediyesi İlk Ay 20 GB Bedava İnternet kampanyası oldu. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler belirlenmiş olan şartlar dahilinde Vodafone abonesi olmaları halinde ayrıcalıklı bir şekilde bu kampanyadan faydalanabiliyorlar.  

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*