Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası
Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

WhatsApp tarafından açıklanan gizlilik politikasının ardından kamuoyunda oluşan tepkiler nedeniyle Türk Telekom Yaay ve BİP uygulamalarının kullanımına destek vermek amaçlı yeni bir kampanya düzenledi. Bilindiği üzere dünya çapında en çok kullanılan anlık mesajlaşma platformu olan WhatsApp ile ilgili yapılan son düzenlemelerden sonra birçok kullanıcı bu koşulları kabul etmemeye de başka uygulamaya geçmeye karar verdi. Bu kampanya dahilinde Türk Telekom aboneleri her iki uygulamayı da ücretsiz bir şekilde kullanma hakkına sahip olacaktır. Türk Telekom tarafından Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası ile ilgili bilgilere bu makalemizde ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Yaay Ve Bip’te Ücretsiz İnternet Kampanyasi Nedir?

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası, Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış kampanyalardan biridir. Tüm Türk Telekom aboneleri Yaay ve BİP uygulamalarını kullanırken bu kampanyadan verilen bedava kullanım hakkı ile desteklenmektedir. WhatsApp’ta işemek gelişmelerin ardından Türk Telekom tarafından abonelerine ücretsiz bir şekilde Yaay ve BİP kullanımını desteklemek için kampanya hazırladığını ifade edildi.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Online İndirim Kampanyası

Türk Telekom telefondan gerçekleştirilen bu kampanyadan faydalanmak isteyen aboneler yalnızca uygulama mağazaları üzerinden uygulamaları indirerek kampanyaya dahil olabiliyorlar. Uygulamaları indirerek kayıt işlemini tamamladıktan sonra uygulamaları kullanmaya başlayan Türk Telekom aboneleri ücretsiz bir şekilde bu kampanyalara yararlanabiliyorlar. Bu kampanya dahilinde başka herhangi bir şey yapmamıza gerek kalmıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*