Yapı Kredi Mobil Uygulaması İle 1 GB Bedava İnternet

Yapı Kredi 1 GB İnternet
Yapı Kredi 1 GB İnternet

Birçoğumuz Yapı Kredi gibi bankalar ile internet operatörlerinin birbirleriyle yaptıkları anlaşmalara alışmış durumda. Bankalar, mobil uygulamalarının daha fazla kullanılabilmesi için operatörler ile yapılan anlaşmalar sonrasında bedava hediyeler dağıtıyor. Sürekli olarak bedava internet dağıtımı yapan bankalara son olarak Yapı Kredi Bankası da katılmış durumda.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı

Ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından bir tanesi olan Yapı Kredi, internet bankacılığının gelişimi için önemli adımlar atmaya devam ediyor. İnsanların internet bankacılığını kullanması bankaların maliyetlerini azalttığı için çok sayıda kampanya düzenlenmekte. Düzenlenen kampanyalar sayesinde insanlar mobil uygulamalara ısınarak sonrasında bu uygulamaları kullanmaya devam ediyor.

Yapı Kredi Mobil İnternet

Yapı Kredi bankasının mobil uygulaması olan YapıKredi Mobil, ücretsiz olarak akıllı telefonlara ya da tabletlere indirilebilir. İndirme işleminden sonra uygulamaya kişisel bilgileri ile giriş yapan kişiler birçok farklı işlemi uygulama üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğini görecektir. EFT, havale, kredi kartı borcu ödeme, kredi borcu ödeme ya da döviz alım satımı yapma gibi işlemlerin tamamı bu uygulama üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Yapı Kredi Mobil 1 GB İnternet

Yapı Kredi bankası, mobil uygulamasının daha yaygın bir hale gelmesi için Turkcell ile bir anlaşma gerçekleştirdi. Bu anlaşma ile birlikte Turkcell kullanan gençler bedava 1 GB internet kazanma şansını elde ediyor.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Salla Kazan Hediye Dakika Paketi

Kampanyanın kullanılabilmesi için uygulamanın indirilmesi yeterli değil. YapıKredi ve Turkcell ortaklığının meyvesini vermesi amacıyla TL yüklemesinin bu uygulama üzerinden yapılması gerekmektedir. Belirlenen miktarın üzerinde bir TL yüklemesi gerçekleştiren kişiler sonrasında 1 GB bedava internet kazanacaklardır. Kazanılan bu internet bir hafta boyunca hatlara tanımlı halde kalacaktır. İstenilen her an kullanılabilirken 1 hafta sonunda tamamı kullanılmazsa kalan kısım silinecektir.

Yapı Kredi Bedava 1 GB İnternet
Yapı Kredi Bedava 1 GB İnternet

Yapı Kredi Mobil 1 GB Bedava Nasıl Alınır?

Akıllı telefon kullanıcılarının ilk etapta Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Bu uygulama Apple marka akıllı telefonlarda App Store, diğer marka telefonlarda ise Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilmektedir. İndirilen program yüklenir ve kullanıma hazır hale getirilir.

Uygulama indirildikten sonra giriş işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Gerçekleştirilecek olan giriş işlemleri için insanların kişisel bilgilerini kullanması gerekir. Uygulamaya giriş tamamlandıktan sonra uygulama içerisinde TL yükleme işleminin yapılması gerekir. En az 35 TL yüklenmesi gerekirken daha düşük miktarlarda kampanyadan yararlanmak mümkün olmamaktadır. Yükleme işlemlerinde YapıKredi Bankası kredi kartı ya da banka hesapları kullanılabilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 100 Mbps internet Kampanyası

Turkcell Aboneleri, Salla Kazan uygulaması ile bedava internet kazanmak için Salla Kazan sayfamıza mutlaka göz atmalısınız.

Yapı Kredi Turkcell Bedava İnternet

Kampanyanın kullanılabilmesi için Turkcell abonesi olan kişilerin 18 ile 24 yaş arasında olması gerekmektedir. Kampanya, yalnızca gençler hedef alınarak gerçekleştirilmektedir. TL yükleme işlemi yapılmadan bedava internet kazanımı söz konusu olmadığından yalnızca faturasız hatlara özel bir kampanyadır. Alınan 1 GB hediye internet yalnızca yurtiçinde kullanıma uygun olmaktadır. Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden 35 TL ya da daha fazla bir TL yükleme yapan kişilerin kampanyaya katılım için ekstra bir işlem yapmasına gerek olmamaktadır. TL yükleme işleminden dakikalar sonra kullanıcılara bir bilgilendirme mesajı gelir. Bilgilendirme mesajında kazanılan 1 GB internetin 1 hafta boyunca kullanılabileceği belirtilmektedir. Alınan internetin gönderilmesi ya da paylaşılması mümkün olmamaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyalarımıza ulaşmak için Turkcell Bedava İnternet sayfamıza göz atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*