Yeni Kampanya Turkcell Biz Nedir?

turkcell biz nedir
turkcell biz nedir

Turkcell, ülkemizin operatör hizmeti sağlayan en büyük firmalarından birisidir. Özellikleri bakımından farklı uygulamalar ile abonelerine faydalı kampanyalar düzenlemektedir. Bunlardan en son düzenlenen kampanya Turkcell Biz kampanyasıdır. Eylül ayı başında uygulanmaya başlayan bu kampanya, oldukça farklı ve etkin sonuçları alabileceğiniz, avantajlar kullanabileceğiniz bir kampanyadır. Peki, nedir Turkcell Biz kampanyası, nasıl katılım yaparız, neler kazanırız, sizin için inceledik.

Turkcell Biz Kampanyasına Nasıl Katılım Yapılır?

Bireysel faturalı hat kullanıcılarının katılabildiği bir kampanyadır. Arkadaşlarınız, aileniz ya da sevdikleriniz ile en az 2, en fazla 5 kişilik ekip oluşturuyorsunuz. Turkcell Biz kampanyasında en fazla 5 gruba/ ekibe dahil olabiliyorsunuz. Katılım için herhangi bir paket ya da tarife koşulu bulunmamaktadır. Paket dahilinde bulunan aboneler, bir havuz sistemi oluşturuyor, bu şekilde herkes, diğerinin fazla gelen kullanım hakkını kullanabiliyor. Bu şekilde hesaplı bir kullanım özelliği aktif olarak devreye alınmış oluyor. Elbette kullanım için bazı şartlar da gerekiyor. Mesela; GB transferi yapabilmek için pakette en az 1,5GB internet olması gerekli.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell 65 Yaş Üstü Altın Yaşlar Avantaj Paketi 39 TL
turkcell biz nedir

Turkcell Biz Avantajları Nelerdir?

Bu kampanyanın en güzel avantajı, ekip üyelerinin aralarında sınırsız konuşabilmesi. Ayrıca ekip üyeleri aralarında GB transferi yapabiliyorlar. Fatura dönemi boyunca, en fazla 2 defa GB transferi yapılabiliyor. Turkcell Biz avantajları içinde 25 yaş ve altında olanların paketlerine ek olarak ücretsiz, günlük 2GB internet hakkına sahip olmaları. Turkcell Genç 2GB paketini, ekipte kalmaya devam ettikleri süre boyunca sahip olabiliyorlar. Kampanya dahilinde 65 yaş ve üstü ekip üyeleri, aktif kullandıkları Akıllı Fatura faydası bulunmuyorsa, bu tarife tanımlanır. Ekipte kaldıkları süre boyunca bu hakları da devam eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*