8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

8 Mart Dünya kadınlar günü bedava internet verilecek mi, 8 Mart dünya kadınlar günü bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom 8 Mart Dünya kadınlar günü hediye internet vermesini bekliyoruz. Hediye internet tanımlayacak operatörlerden nasıl faydalanacağınızı aşağıda anlatmaya çalıştık.

Turkcell, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için dijital operatör uygulamasını mutlaka yüklemeniz gerekiyor. Salla kazan olarak da bilinen uygulamada bana özel bölümünden hediyelerinize bakabilirsiniz.

Turkcell kullanıcıları 8 Mart dünya kadınlar günü için ekstradan hediye alamayacaklar. Ancak Turkcell’in diğer kampanyalarından yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Vodafone bedava internet alabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza yüklemelisiniz. Vodafone uygulamasında yer alan bana özel ve bana ne var bölümlerinde kampanyadan haberdar olabilir ve bedava internetinizi alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone kullanıcıları 8 Mart dünya kadınlar günü için özel bir kampanya ile karşılaşamayacaklar. Ancak Vodafone yanımda uygulamasında size özel hediyelerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Türk Telekom, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Türk Telekom bedava internet alabilmek için online işlemler uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Türk telekom sil süpür uygulamasında yer alan bana özel bölümünden hediyelerini alabilirsiniz.

Türk Telekom 100 TL Migros Hediye Çeki Alma

Sağlık Yaşam ve Güzellik Sırları Paketi’ne abone olmak için, 8 MART yazıp 9222’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya, 7-31 Mart tarihleri arasında kayıt olunabilecektir.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*