PaketlerPTTCellTarifelerTürk Telekom

Pttcell Turkuaz 9GB Paketi 750 Dakika 30 TL

Pttcell turkuaz paketi nedir, Pttcell turkuaz paketi nasıl yapılır ve Pttcell turkuaz tarifesi hakkında bilgilendirme yapıyoruz

Pttcell Turkuaz paketi nedir?

Ptttcell Turkuaz 9GB Paketi faturasız bireysel Pttcell müşterileri için geçerlidir. Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 30TL’dir. Paket kapsamında 30 gün boyunca yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 750SMS ve 9 GB cepten internet sunulmaktadır.

Pttcell Turkuaz 9GB nasıl alınır?

Paketten yararlanmak için “TURKUAZ 9GB” yazıp 1788’e SMS gönderilmesi yeterlidir. Ayrıca pttcell.com.tr’de yer alan Online İşlemler’deki ilgili menüden veya Pttcell müşteri hizmetlerini arayarak da paket alınabilir.

Turkuaz paketi iptal etme

Paket iptali “IPTAL TURKUAZ 9GB” yazıp 1788’e SMS gönderilmesi, Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfy Efsane Tarifesi 10GB Ayda 29 TL

Paketimde kalan internet ve dakikayı nasıl öğrenebilirim?

Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez, silinir. KALAN TURKUAZ 9GB yazıp 1788’e SMS göndererek kalan kullanım hakları öğrenilebilir.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(