Senyapdiye Geleceğimiz Her Gün 1GB

Senyapdiye Geleceğimiz Her Gün 1GB
Senyapdiye Geleceğimiz Her Gün 1GB

Turkcell sen yap diye kampanyası ile her gün 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turkcell 1 GB hediye internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Senyapdiye Geleceğimiz İçin nedir?

Turkcell hem GB kazanmaya hem de dünyamızın geleceği için faydalı bilgiler öğrenmeye ne dersin? Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip et, hem geleceğimizi kurtarmak için yapabileceklerini öğren hem de GB kazanma şansı yakala.

Kampanya 3-9 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip eden ve kanaldaki videoyu izleyerek görevi yerine getiren müşterilerden her gün ilk 10bin kişi 24 saat boyunca geçerli 1GB internet hediyesi kazanacaktır. 

Senyapdiye bedava internet nasıl alınır?

Turkcell BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip edip, kanalda verilen görevi yerine getirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Çalışan Yakınlarına Bedava İnternet Kampanyası

Geleceğimiz İçin Bedava GB

Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir? Görevi yerine getiren ilk 10bin kişiye günlük 1GB hediye edilecektir.

Kampanya hangi yönlere geçerlidir? Kampanyadan kazanılan GB hediyesi, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir ve 24 saatliktir.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Görevi yerine getirdikten kanaldaki “haftanı hediyesini al” butonuna bastığınızda kriterleri sağlıyorsanız hediyeniz hattınıza yüklenecek ve telefonunuza bilgi mesajı iletilecektir.

Kampanya  her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi? Yelilenmez

Kampana, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*