BiP Yıldızları Ücretsiz 2 GB Kampanyası

BiP Yıldızları Ücretsiz 2 GB Kampanyası
BiP Yıldızları Ücretsiz 2 GB Kampanyası

Turkcell BiP 2 GB bedava internet kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. BiP yıldızları bedava internet kampanyası nedir, BiP yıldızları bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

BiP Yıldızları kampanyası nedir?

BiP yıldızları Turkcel’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça daha çok mesajlaşıyor. Her ayın kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları kendilerine BiP’ten gelen mesaj içerisinde tanımlanan özel hedefleri ilgili takvim ayı içerisinde yakaladıkları takdirde Günlük 2 GB kazanıyor. BiP Yıldızları, önceki aylardaki BiP kullanım yoğunluğuna göre belirlenir.

BiP Yıldızları 2 GB nasıl alınır?

BiP yıldızları 2 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için o ayın kullanım yoğunluğuna göre seçilen BiP Yıldızları arasında yer almanız gerekmektedir. BiP Yıldızı olarak seçildiğinizde size gönderilecek mesajda yer alan mesaj hedefine ilgili haftalık içerisinde ulaşırsanız 2 GB bedava internet kazanırsınız.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

BiP Özel Günlük 2 GB kampanyasından bir müşteri ilgili hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir. BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir. Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*