Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ekonomik sıkıntılarını atlatmak ve bir nebze olsun aile ekonomisini rahatlatmak isteyenlerce araştırılan bir konudur.

Günümüzde aile ekonomisini ayakta tutmanın oldukça zor olduğunu bilmekteyiz. Giderek artan gıda ve temel ihtiyaçlara yönelik fiyatların pek çok aileyi zor durumda bıraktığını görebilmek mümkündür. Bu durumu bir nebze olsun düzeltmek isteyen ve aile ekonomisine katkı sunmak isteyen pek çok ev hanımı kredi konusunda araştırmalarını yapmaktadır. En azından evde ürettikleri ya da birikimleri ile aylık taksitlerini ödeyebilecekleri uygun bir kredi arayışındadırlar. Sizlerde ev hanımlarına yönelik olarak düşük faiz ve uygun vade fırsatlarını içerir kredi veren bankaları arıyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ile ve istemiş olduğu şartlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar son dönemlerde birçok kişinin oldukça rağbet gösterdiği konular arasında yerini almıştır. Özellikle bankaların ev hanımlarına yönelik olarak pek çok avantajı sunduğunu ve kampanyalar düzenlediğini görebilmekteyiz. Sizler için öncelikle ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan bu bankaları listeleyerek daha sonrasında açıklamalı bir şekilde paylaşacağız.

 • Denizbank Çalışmayan Kadınlara Yönelik Kredi
 • CEPTETEB İle Gelir Belgesiz Kredi
 • İş Bankası Ev Hanımlarına Yönelik Kredi
 • Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi
 • Ev Hanımlarına KOSGEB Kredisi
 • Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Desteği
 • Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi Desteği
 • Enpara Ev Hanımlarına Kredi Desteği
 • Akbank Ev Hanımlarına Kredi Desteği
 • Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi Desteği

Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan pek çok banka bulunmaktadır. Bankalar ev hanımlarına yönelik vermiş olduğu kredilerde belirli şartların taşınmasını istemektedir. Bu şartların yanı sıra sizlerden bazı bilgi ve belge talebinde de bulunmaktadırlar. Ancak belirtmek isteriz ki, bu şartlar ve talep edilen bilgi ve belgeler bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Bundan dolayı önceliğiniz bankadan başvuruya ilişkin olarak net bir bilgi almak olmalıdır. Sizlere hemen ev hanımlarına yönelik olarak kredi veren ve popüler olarak tercih edilen bankalar hakkında bilgi verelim.

 • Denizbank Çalışmayan Kadınlara Yönelik Kredi: Denizbankdönemdönem yapmış olduğu çeşitli kampanyalar ile birlikte ev hanımlarına yönelik olarak kredi imkanı sağlamaktadır. Bu krediler yüksek limitlerde olmasa da, kişinin anlık olarak nakit ihtiyacını karşılamasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca Denizbank “Ev Hanımlarına Özel” ile birlikte altın günleri ve mevduat biriken hesaphizmetini de sunmaktadır.
 • CEPTETEB İle Gelir Belgesiz Kredi: CEPTETEB uygulaması ile birlikte gelir belgesiz olarak kredi imkanına başvurabilmeniz oldukça kolaydır. Gerek Andorid gerekse İOS işletim sistemi üzerinden uygulamayı indirerek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ev hanımlarına yönelik olarak tam bir kampanya olmasa da, gelir belgesi olmayan birçok kişinin CEPTETEB uygulamasını kullanarak kredi imkanından faydalandığını söyleyebiliriz.
 • İş Bankası Ev Hanımlarına Yönelik Kredi: İş Bankası ev hanımlarına yönelik olarak kredi imkanı sağlayan bankalar arasında yerini almıştır. Düşük faiz oranları ve uygun vade fırsatları ile birlikte sizlerde İş Bankasına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ev hanımlarına yönelik olarak sağlanan kredi imkanında limitin düşük olduğunu ancak vadeler ile birlikte ödemesinin kolay olduğunu söyleyebilmek mümkündür.
 • Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi: Ziraat Bankası son dönemde yapmış olduğu kampanya ile birlikte gelir belgesi olmaksızın 30 Bin TL’ye kadar kredi imkanı tanımaktadır. Bu kredi imkanından aynı zamanda ev hanımlarının da oldukça çok faydalandığını dile getirmek mümkündür. Sizlerde Ziraat Bankasının sağlamış olduğu bu kolaylıkla beraber uygun vade fırsatları ile birlikte kredi temin edebilirsiniz.
 • Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Desteği: Vakıfbank tarafından sağlanan bu kredi türünde kimi bankalar kefil talep etmektedir. Gelir belgesi olan bir kişinin kefil gösterilmesi ile birlikte Vakıfbank üzerinden düşük limitlerde kredi alabilmeniz mümkündür. Ev hanımlarının bu şekilde çokça kredi talebinde bulunduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde Vakıfbank üzerinden kefil göstererek düşük limitlerde kredi alabilirsiniz. Ancak başvuru yapmadan önce Vakıfbank müşteri hizmetleri ile görüşmeniz sizlere fayda sağlayacaktır.
 • Enpara Ev Hanımlarına Kredi Desteği: Enpara ev hanımlarının ve gelir belgesi olmayanların en çok başvurduğu bankalar arasında yerini almıştır. Online sistem üzerinden gerçekleşen bir çok başvurunun onaylandığını da söyleyebiliriz. Düşük limitlerle de olsa anlık nakit ihtiyacını karşılayacak kredilere uygun vade oranları ile birlikte ulaşabilmeniz mümkündür. Sizlerde Enpara kredi başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında bilgi alarak bu kredi imkanından faydalanabilirsiniz.
 • Akbank Ev Hanımlarına Kredi Desteği: Ev hanımlarına yönelik kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen bankanın Akbank olduğunu söyleyesek sanırım yanılmış olmayız. Özellikle son dönemlerde ilk müşterilerine yönelik olarak faizsiz bir şekilde 5.000,00 TL kredi imkanı sağlamaktadır. Gelir belgesine sahip olmayan ve daha önce Akbank müşterisi olmayan pek çok kişinin bu banka aracılığı ile kredi sağladığını söyleyebiliriz.
Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Shiba Coin Nedir? Ne Kadar Oldu?
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veriyorlar Mı?

Çalışmayan ev hanımlarına yönelik olarak bankalar kredi imkanı sağlayabilmektedir. Bu kredilerin çeşitleri genellikle ihtiyaç kredisi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Öncelikle belirtmek isteriz ki, işleyişte bankalar arasında farklılık olabilmektedir. Kimi banka belirli bilgi ve belgeleri talep ederken, kimi banka ise bunu cüzi oranda tutmaktadır. Bundan dolayı kredi talebinde bulunmadan önce muhakkak bankadan bilgi alınmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Bu hem size zamandan yana tasarruf sağlayacak hem de başvuru kriterleri için ön bilgi verecektir.

Ev hanımlarına Ne Kadar Kredi Veriliyor?

Ev hanımlarına ne kadar kredi veriliyor? Sorusu bankalar arasında farklı cevaplar ile karşılanmaktadır. Son olarak bakıldığında gündemde 3 bankanın birleşerek ev hanımlarına yönelik olarak 35 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağladığını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra bankalara tekil olarak ihtiyaç kredisi adı altında da başvuru yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca bankalar arasında değişiklik olsa da, yaklaşık 10.000 TL limite kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Buna dair net bilgiye müracaat edeceğiniz bankadan ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  2022 Bekçi Alımı İlanı ve Şartları

Eşim Ev Hanımı Kredi Çekebilir Mi?

Eşim ev hanımı kredi çekebilir mi? Bu soru ekonomik anlamda sıkıntı çeken bir çok ailenin yöneltmiş olduğu sorular arasında yer almaktadır. Eğer eşiniz evde yapmış olduğu işlerden gelir elde ediyor ve bunu belgelendirebiliyorsa kolaylıkla kredi imkanından faydalanabilir. Eğer böyle bir gelir söz konusu değil ise, yazımızda belirttiğimiz bankalar üzerinden düşük limitlere sahip kredilerden faydalanabilmektedir.  Bu konu hakkındaki en doğru cevabı ise kredi üzerine talepte bulunmuş olduğunuz banka verecektir.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ile ilgili olarak sizlere kısa ve öz bir şekilde bilgi aktarmaya çalıştık. Son dönemlerde bankalar Covid-19 pandemisi dolayısıyla gelir belgesi olmaksızın pek çok kişiye kredi imkanı sağlamıştır. Ev hanımları da bu imkandan faydalanmışlardır. Ayrıca bankalar tarafından sunulan kredilerde yukarıda belirtmiş olduğumuz düşük faiz oranları ve uygun vade fırsatları ile kullanıcılarla sunulmuştur. Sizlerde ev hanımlarına yönelik olarak kredi veren bu bankalar ile ilgili olarak düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*