Türk Telekom %15 Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Türk Telekom Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası
Türk Telekom Çiçek Sepeti İndirim Kampanyası

Türk Telekom çiçek sepetinden geçerli %15 indirim kampanyası başlattı. Peki, Çiçeksepeti indirim kampanyası nedir, çiçek sepeti indirim kodu nasıl alınır detaylandırıyoruz.

Çiçek Sepeti kampanyası nedir?

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri ciceksepeti.com üzerinden yaptıkları alışverişlerde seçili ürünlerde geçerli olmak üzere %15 indirim fırsatından yararlanıyor.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl alınır?

Türk Telekom kullanıcıları kampanyadan faydalanabilmek için sırasıyla talimatları yetine getirmelidir. Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya Online İşlemler Bana Özel menüsünden Fırsat Kodu Al. Ya da cep telefonundan CICEKSEPETI boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir.

Rozetli ürünlere www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler linkinden ulaşılabilir. Kampanyaya katılmak için gelen kod CicekSepeti.com internet sitesinde rozetli ürün seçilip sipariş ver butonuna tıklandıktan sonra çıkan “İndirim kodu ekle” alanına girilecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Bedava İnternet 2022

Kampanya mesajı ücretli mi?

Kampanya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*