GNÇ Çatlat Kazan nasıl yapılır?

GNÇ Çatlak Kazan nasıl yapılır?
GNÇ Çatlak Kazan nasıl yapılır?

GNÇ Çatlat bedava internet kampanyası nedir, GNÇ Çatlat kazan kampanyası hakkında sıkça sorulan soruları cevaplıyoruz.

GNÇ Çatlat nedir?

Turkcell GNÇ Çatlat bedava internet kap kampanyası GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içindeki ÇATLAT bölümüne girip yumurtaları çatlatarak faydalanabileceğin bir kampanyadır. GNÇ ÇATLAT Hediye İnterneti Kap kampanyası ile haftanın 2 farklı gününde sürpriz hediyeler ve fırsatlar kazanabilirsin.

GNÇ Çatlat bedava internet nasıl alınır?

GNÇ Çatlat kazan bedava internet kampanyadan faydalanmak için telefonuna GNÇ uygulamasını indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne gelmelisin. İlk girişte karşına çıkan 2 yumurtayı kırarak hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirlersin. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar gelip yumurtanı kırarak hediyeni kazanabilirsin. Saatlik internet hediyelerinde faydalanma hakkın sen yumurtalarını çatlatır çatlatmaz gelecek bilgilendirme SMS’i ile başlar.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Süper Uyumlu Tarifeler nedir, nasıl yapılır?

1GB internet 1 TL Kampanyası

GNÇ Çatlat Kazan 1 TL’ye 1 GB internet paketi, sen bilgilendirme SMS’ine onay verdikten sonra aktiflenir ve 24 saat geçerli olur. Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı kullandığın cihazda GNÇ için konum izni vermelisin. 1 TL’ye 1 GB internet paketi için vereceğin onay SMS’i ücretsizdir.

1GB internet 1TL iptal etme

GNÇ Çatlat kazan 1GB internet 1TL kampanyası iptal etmek için mesaj göndermeniz yeterlidir. 1 TL’ye 1 GB internet paketini IPTAL GNC1TL yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek iptal edebilirsin.

GNÇ Çatlat Kazan indir

GNÇ Çatlak Kazan indir

GNÇ uygulaması ücretsiz indirebilirsiniz. GNÇ uygulaması içinde yer alan çatlat bölümünden haftalık hediyelerinizi almayı unutmayın. GNÇ uygulamasının android sürümü için buraya tıklayabilirsiniz. iPhone kullanıcıları uygulamanın iOs sürümünü buraya tıklayarak indirebilirler.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Mart 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

GNÇ Çatlat Hilesi 2020

GNÇ Çatlat kazan kampanyasının hilelerini mesak ediyor olmalısınız. GNÇ Çatlat kazan haftalık 2 kere hediye kazanmanıza olanak verirken hilesini aramanız gerçekten şaşırtıcı. Turkcell GNÇ Çatlat uygulamasının hilesi bulunmamaktadır, boşa aramayın.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*