Turkcell Galatasaray Ücretsiz 1GB nasıl alınır?

Turkcell Galatasaray Ücretsiz 1GB nasıl alınır?
Turkcell Galatasaray Ücretsiz 1GB nasıl alınır?

Turkcell Galatasaray destek paketinden yararlananlar 1 GB bedava internet kazanabilirler. Turkcell GS destek 1GB paket nasıl alınır, detayları paylaşıyoruz.

Galatasaray 1 GB Bedava İnternet

Galatasaray 1GB bedava internet kampanyası Sarı Kırmızı Destek paketindeki müşteriler otomatik olarak faydalanacaklardır. Herhangi bir ek işlem gerekmez. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. 1GB hediyesi 24 saat içerisinde hattınıza yüklenecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez.

Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  5G NEDİR?

Ne kadar bedava internet kaldı nasıl öğrenebilirim? KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ SMS/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Turkcell bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*