PaketlerTarifelerVodafone

Vodafone Faturasız Hat Genç Kolay Paketleri

Vodafone FreeZone gençlere özel tarifeler hakkında detaylı bilgi aktarıyoruz. Faturasız genç kolay paketleri nedir, nasıl alınır bilgilendiriyoruz.

Genç kolay paketi; 28 gün boyunca geçerlidir ve tekrar etmez. Ek masraf yok ve vergiler dahil. Whatsapp kullanımlarına görüntülü ve sesli görüşmeler dahil değildir.

Genç Kolay Paketi Yükleme

Vodafone FreeZone gençlere özel genç kolay internet ve dakika tarifeleri 6GB ile 13GB arasında farklılık göstermektedir.

Genç Kolay 8GB Paketi 30TL

8GB internet ve 750 dakika her yöne konuşma paketi aylık 30 TL karşılığında sizin olabilir. 3GB internet geçerli uygulamalarda geçerli ve sınırsız whatsapp konuşmasını içermektedir.

Genç Kolay 10GB Paketi 35TL

10GB internet ve 750 dakika her yöne konuşma paketi aylık 35 TL karşılığında sizin olabilir. 3GB internet geçerli uygulamalarda geçerli ve sınırsız whatsapp konuşmasını içermektedir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  GNÇ Süper 14GB Paketi 59 TL

Genç Kolay 13GB Paketi 40TL

13GB internet ve 750 dakika her yöne konuşma paketi aylık 40 TL karşılığında sizin olabilir. 3GB internet geçerli uygulamalarda geçerli ve sınırsız whatsapp konuşmasını içermektedir.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP, HEDİYE İNTERNET KAZAN

Hediye internet kazanmak için dört kelimelik bir yorum bırakmanız gerekecek. Yorum yapanlar arasında yapılacak olan çekilişte sizde hediye internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Sitemizin daha fazla kampanya yayınlaması için reklam gelirine ihtiyacı var için lütfen reklamların engellemeyin :(