Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Freezone 2 GB Bedava
Vodafone Freezone 2 GB Bedava

Her geçen gün internet üzerinden yapabileceğimiz işlemlerin sayısı artış gösteriyor. Bu durum her ay daha fazla internete ihtiyaç duymamıza sebep olurken GMS operatörleri gerçekleştirdikleri kampanyalar ile kullanıcılarının bedava internet kazanmasını sağlıyor. Vodafone da düzenli olarak düzenlediği kampanyalar ile kullanıcılarının aylık paketlerini destekleyen firmalardan bir tanesi.

Vodafone kullanıcıları birçok farklı avantaj sunan Freezone dünyasına katılımlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Freezone üyesi olmak günlük hayatta çeşitli avantajlar sunarken Vodafone bedava internet kazanma imkanı da tanıyor. Akıllı telefonlarını çok daha aktif bir şekilde kullanmak isteyen kişiler Freezone dünyasına katılarak her ay 2 GB bedava internetin sahibi olabilir.

Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet
Vodafone Freezone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Freezone Bedava İnternet Nedir?

Vodafone Freezone dünyası tüm aboneler için açık olan ve sürekli avantajlar sunan bir dünya. Ancak yaşınız 26’nın altındaysa bu dünya sizler için çok daha avantajlı olabilir. Freezone içerisinde sunulan paketlerin bazılarına 26 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu paketler yalnızca 26 yaşının altındaki kişiler tarafından kullanılır. Genellikle öğrenci olan bu kesim özel paketlere çok daha uygun fiyatlarla ulaşma imkânı bulacaktır.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Fakir İndirim Kampanyası

26 yaş altı kullanıcılarına özel indirimler sunan Vodafonebedava internet imkanlarından faydalanmalarını da sağlıyor. Eğer 26 yaş altı için özel olarak hazırlanmış olan bir pakete geçerseniz her ay 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Düzenli olarak gelen bir internet olduğundan paketinizin toplam internet miktarını hesaplarken bu hediyeyi de hesaba katmayı unutmayın.

Vodafone Freezone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Freezone dünyasında yer alan paketlerden bir tanesine geçtiğinizde bedava internet imkânlarından faydalanmak istiyorsanız hattınızın faturasız olması gereklidir. Faturalı hat sahipleri her ay düzenli olarak sunulan 2 GB Vodafone bedava internet fırsatından faydalanamazlar.

Faturasız bir tarifeye geçiş yapmak için 30 TL ya da daha fazla yükleme yaparsanız hattınıza anında 2 GB internet tanımlanacaktır. Aylık paket bedeliniz 30 TL’ye yakınsa ya da üzerindeyse her ay bu yüklemeyi yaparak 2 GB internet kazanma şansınız olacaktır. Ay içerisinde ikinci bir yükleme yaparsanız tekrar hediyeyi alma imkânınız olmaz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone TV ile Yeni Bir Televizyon Deneyimi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*