Vodafone Özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi-min

Vodafone Özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Vodafone kullanıcıları indirimli ihtiyaç kredisi çekmek için CEPTETEB’i tercih ediyor. Vodafone’a özel indirimli faiz oranıyla kredi nasıl çekilir detaylandırıyoruz.

Vodafone ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Vodafone ve CEPTETEB işbilirğiyle indirimli faiz oranıyla kredi çekmek mümkün. Kampanyaya göre Vodafonelular 0,87 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebilir.

%0,87 faiz oranı, Findeks Kredi Notu (KKB Skoru) 1.850 ve üzerinde olan müşteriler için geçerlidir. Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişmektedir. Findeks Risk Raporunuzu, CEPTETEB İnternet Şubesi veya en yakın TEB Şubesi’nden alabileceğiniz gibi findeks.com’dan da ulaşabilirsiniz.

Vodafone 0,87 Faizli ihtiyaç kredisi

Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 0,00 – 50.000 TLaralığındaki tutarlarda ve 60 aya kadar kullanılabilir.  CEPTETEB İhtiyaç Kredisi kullanmak için ne başvuru, ne de kullanım esnasında şubeye gitmeye gerek yoktur. CEPTETEB müşterisi değilseniz bile CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne kolayca başvurabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Turkcell Sürpriz Nokta nasıl yapılır?

Başvurunuz onaylandığı takdirde Müşteri Danışmanlarımız sizi arar, istediğiniz yer ve zamanda sizi ziyaret etmek için randevu alır. Siz neredeyseniz oraya gelir, gerekli evraklara imzanızı alıp işlemlerinizi tamamlar. Sonrasında kredinizi CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den tek tıkla anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için hemen linke tıklayın

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir