Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Kampanyası
Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen GSM operatörlerinden olan Vodafone, farklı kampanyalarla müşteri deneyimini arttırmayı hedeflemekte. Bu anlamda yaptığı özel kampanyalarla, her zaman avantaj sağlarken, yeni aboneleri de hedefler. Şimdi, Vodafone Toplan Gel kampanyası oldukça ilgi gören güncel kampanyalar içinde yer alıyor. Bir grupla hareket edilen kampanyada, oldukça farklı hediyeler ve avantajlar sunuluyor. Verilecek olan internet, Spotify ve internet hediyeleri bulunuyor. Bu güncel kampanya için neler yapmanız gerektiği konusunda, tüm güncel bilgileri hemen sizinle paylaşıyoruz.

Vodafone Toplan Gel Kampanyası Katılım Şartları

Toplan Gel için öncelikle grubunuzu kurmanız gerekmektedir. Bu grup kapsamında toplam 5 kişi bulunabiliyor. Bu 5 abonenin her biri en az 30 gün önce hat aktivasyonu yapmış olmalıdır. Her bir grup üyesi, başka arkadaşlarını da gruba dahil edebilir. Bireysel faturalı hat sahipleri gruba dahil olabilirler. Vodafone kampanya sürecinde, grup üyelerinden ger birinin hattı, aktif olmasıyla, gruba yeni üye davet edebilir. Kazanılan hediyeler, 30 gülük sürenin sona ermesinden sonraki 7 gün sonra hatlarına hediyeler yüklenecektir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Vodafone Bedava İnternet Kazanma
Vodafone Toplan Gel Kampanyası

Vodafone Toplan Gel Kampanyası Avantajları

Katılım sağlayacağınız bu avantajlı kampanya size neler sunuyor? 2 hat sayısına ulaştığınızda 1GB bedava internet kazanıyorsunuz. 3 hat sayısına ulaştığınızda se 1GB internete olarak Vodafone kampanyası size internetten yemeyen sınırsız iletişim Pass yüklüyor. Eğer grubunuzu 4 kişiye ulaştırırsanız, 1GB vodafone bedava internet, İnternetten yemeyen sınırsız Pass’a ilave olarak yine internetten yemeyen sınırsız müzik Pass kanacaksınız. Grubu ful yaptığınızda yani 5 kişiye ulaştığınızda tüm bunlara ek olarak internetten yemeyen 5GB Sosyal Pass paketi de grup abonelerinin hepsinin kullanımına sunuluyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*