Yeni GSM operatörü NetGSM

Yeni GSM operatörü Netgsm
Yeni GSM operatörü Netgsm

Yeni GSM operatörü Netgsm kime ait? Türkiye’nin dördüncü GSM operatörü olma hakkını kazanan NetGSM’in sahibi Adem Öcal’dır. 2004 SENESİNDE Cemal Kaya ve Adem Öcal tarafından, Net Ankara Telekomünikasyon Elektronik Bilgisayar Teknolojileri Tic. ve San. A. Ş. adıyla 50,000 Türk lirası sermaye ile kurulmuştur.

Firma, 2010 yılında isim değiştirmiş, NetGSM İletişim ve Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi olmuş, GSM işine başlamıştır. Şirket bunun dışında ihtiyaca göre,

 1. Çağrı Merkezi Yazılımı,
 2. Uzaktan Çalışma,
 3. Kurumsal VoIP Hizmeti,
 4. Mobil Uygulanma ile Kullanım çözümleri sunmaktadır.

Sektöre göre ise sağlık, e-ticaret, eğitim, turizm, danışmanlık ve dernek sendika çözümlerine sahiptir.

NetGSM Çözümleri Neler?

NetGSM sadece GSM üzerine hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra SMS, Sanal Santral, Çağrı Merkezi Yazılımı, Dijital Servisler ve uygulamalar da yer alır. Ayrıca yakında internet üzerine olan çözümler de sunulacaktır.

NetGSM Ne Zaman Gelecek?

Yeni operatör haberlerinin gelmesi ile beraber, birçok kişi ne zaman geleceğini de merak etmiştir. Yeni GSM operatörü ne zaman gelecek, bu açıdan sık sık sorulan konulardan biridir. Firma tarafından yapılan açıklamalara göre Mart 2022 itibariyle abone alımları başlamıştır.

Bunun yanı sıra bilindiği üzere her bir operatörün başladığı bir numara sayısı vardır. Bu her biri özeldir. Bu bakımdan aboneler tarafından düşünülmektedir.

NetGSM yönetim kurulu başkanı olan Adem Öcal, bu konuda BTK’den 0510 22X XXXX numara blokunu aldıklarını ve test olarak hizmet vermeye başladığını bildirmiştir. Ayrıca halihazırda, Sabit Telefon Hizmetleri çerçevesinde 200 bine yaklaşan VoIP/SMS abonesiyle imtiyazlı grup şirketlerinin arkasından altıncı sıraya yükseldiklerini; mobil hizmetlerde de rekabete hazırlıklı olduklarını belirtmiştir.

Yeni GSM operatörü Netgsm
Yeni GSM operatörü Netgsm

NetGSM Paketleri Neler?

Bir operatör hakkında en sık araştırılan konulardan birini paketleri oluşturur. Zira aboneler bunları inceleyerek uygun imkan olup olmadığına bakmakta, kararını da buna göre almaktadır. NetGSM tarifeler de şimdiden sorulmaya başlamıştır.

İlk 50,000 abonelik kurumsal aboneler için olacaktır M2M/IoT ve Data hakları çerçevesinde hizmet sunulacaktır. M2M paketleri kapsamında,

 1. 25 MB M2M Data,
 2. 1 GB M2M Data,
 3. 4 GB M2M Data,
 4. 8 GB M2M Data,
 5. 15 GB M2M Data,

Seçenekleri vardır. İşletmeler NetGSM tarifeler çerçevesinde özel çözümler için ön talep formunu doldurabilir. Buraya https://www.netgsm.com.tr/gsm/ linkine tıkladıktan sonra ön talep formu üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Buradan fiyatları da görebilirsiniz. Ardından,

 1. Ad ve soyad,
 2. Telefon numarası,
 3. E-posta,
 4. Açıklama,
 5. Güvenlik kodu,

Alanlarını doldurarak kaydedebilirsiniz. Bunun koşullarına da linke tıkladıktan sonra altta koşullar sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Bunun haricinde her alan NetGSM tarifeler gelecek tarihlerde daha ayrıntılarıyla beraber öğrenilebilir. Bu nedenle düzenli takip ederseniz sadece tarifeleri değil, yeni GSM üzerine merak ettiğiniz konuları da öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*