Türk Telekom Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Türk Telekom Bedava İnternet Güncel Kampanyalar
Türk Telekom Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Türk Telekom bedava internet yılında başta operatör kullananlar olmak üzere birçok kişi tarafından merak edilir. Farklı operatöre geçiş yapmak isteyenler, bu takdirde hangi imkanları kullanabileceğini düşünür.

Her ne kadar birçok kişi bunların farkında olmasa da Türk Telekom, bedava internet kapsamında çok sayıda seçenek teklif etmektedir. Bunlar dönem dönem yenilendiği için takipte kalırsanız, yenileri geldiği zaman görebilir, şartları sağlıyorsanız kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 15 GB Bedava

Türk Telekom, abonelerine çok sayıda uygun internet avantajı sunar. Bunlardan biri 15 GB bedava olanağıdır. Bundan Türk Telekom’a ek olarak Pttcell ve Bimcell tarifeleri de yararlanabilmektedir. Sim kartınızın 4,5G uyumlu olması gerekmekte olup hattınıza 15 Türk lirası yüklenir.

Ekstra 5GB yazıp 5555 numarasına gönderirseniz, 5 GB kullanabilirsiniz. Böylece ilk üç ay 5 GB olacak şekilde yararlanabilir. Eğer müşteri iptal etmezse paket otomatik şekilde yenilenir. Ancak herhangi bir kişiye devri yahut transferi bulunmaz.

Türk Telekom bedava internet 2022 kullananlar bunu iptal etmek isterse, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir.

Türk Telekom Selfy

Türk Telekom Selfy Mor Hediye, Türk Telekom bedava internet 2022 kapsamında kullanabileceğiniz seçeneklerden bir diğeridir. Bu çerçevede 1 GB ücretsiz internet kazanılabilir.

Eğer bu olanaktan yararlanmak istiyorsanız, MOR HEDIYE yazarak, 4545’e kısa mesaj halinde yollayabilirsiniz. Ancak hattınıza tek seferde 25 Türk lirası ya da üzerinde bir yükleme gerçekleştirilmelidir.

Bundan sonra SMS atarak hızlı ve sorunsuz şekilde yararlanmanız mümkündür.

Online İşlemler Bedava İnternet

Türk Telekom’un sunduğu bedava internet olanakları oldukça geniştir. Bunlardan bir tanesi de Türk Telekom Online İşlemler Bedava İnternet’tir. Bu kapsamda 1 GB bedava internet sunulmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak isteyenler, yalnızca bu aplikasyonu cihazına yüklemelidir.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Selfycard nedir, Nasıl 5 GB hediye alınır?

Bundan sonra uygulama aracılığıyla TL yüklerse, bedava internet hakkını elde edebilir. Bunun için sadece 1 GB KAZAN yazarak, 5555 numarasına yollamanız gerekir. Bundan sonra gelen onay mesajı ardından, bir hafta kullanabileceğiniz bu imkandan yararlanılabilir.

Türk Telekom TL Yükle Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom’un bedava internet kapsamında neler sunduğunu merak ediyorsanız, Türk Telekom TL Yükle / Kazan seçeneğini kullanmanız da mümkündür. Paket içeriğinde 1 ile 5 GB arası değişen bir hak kazanılabilir.

Bunun için 15 Türk lirası ya da üzerinde bir yükleme olduğunda 1 GB bedava internet hediye edilir. Bu her ay güncellenebileceği için 5 GB’a kadar kazanmanız mümkündür. Böylece Türk Telekom bedava internet kapsamında geniş imkanlar sunar.

Türk Telekom Bedava İnternet Güncel Kampanyalar
Türk Telekom Bedava İnternet Güncel Kampanyalar

Türk Telekom 10 GB Ücretsiz

Türk Telekom bedava internet 2023 kapsamında düşünebileceğiniz seçenekler oldukça fazladır. Bunlardan bir tanesi de 10 GB’dır. Bu kapsamda abonelerine uygun imkanlar sunulur.

Eğer bundan faydalanmak istiyorsanız, GIGA yazarak 5555’e yollamanız yeterlidir. Ancak bir kullanım için geçer olduğu unutulmamalıdır.

Türk Telekom 4 GB

Türk Telekom Ballı 4 GB, Türk Telekom bedava internet arayanlara uygun bir fırsat sunar. Yeni gelen müşterilere özel olup kullanımı da oldukça kolaydır. Yalnızca BALLI 4 GB yazarak, 2070’e mesaj halinde yollamanız gerekir.

Türk Telekom abonesi olduktan sonra hem paketinin hem de bu internet kampanyanız yüklenebilir. Böylece kolay, pratik bir şekilde kullanmanız mümkündür.

Türk Telekom 4,5g Bedava İnternet

4,5G günümüzde birçok kişi tarafından kullanılsa da kullanmayanlar hala vardır. Eğer siz de geçiş yapmamışsanız ve Türk Telekom kullanıyorsanız, yeni ve 4,5G uyumlu bir sim kart alabilirsiniz.

Bedava İnternet İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!  Türk Telekom Festival Paketi Ve Ücretleri

Böylece anında 1 GB bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Bunun için geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra 4,5G SIM yazıp 5555 numarasına yollamanız yeterlidir.

Türk Telekom Karne Hediyesi

Türk Telekom bedava internet 2023 öğrenci tarifesi kullananlara da uygun seçenekler sunar. Eğer bu tarifede bulunuyorsanız, online işlemler aplikasyonu sayesinde hafta boyunca 2 GB internet kazanmanız mümkündür. Bunun için yalnızca aplikasyonu düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir.

Türk Telekom Yeni Gelenlere Bedava İnternet

Günümüzde yeni bir operatöre geçmek isteyen çoğu insan, kendisine hangi avantajların sunulacağını merak eder. Bu özellikle kampanyalar için sıklıkla sorulur.

Eğer Türk Telekom’a yeni gelmeyi düşünüyorsanız ve Türk Telekom bedava internet seçeneklerini soruyorsanız, operatöre geçiş yapınca 500 MB bedava internet alabilirsiniz. Bunu almak ve kullanmaya başlamak için DENEME yazarak, 5555’e yollamanız yeterlidir.

Türk Telekom 5 GB İnternet

Türk Telekom bedava internet kapsamında 5 GB internet fırsatından yararlanmanız da mümkündür. Bunun için yalnızca HEDIYE INTERNET yazarak, 5555’e SMS halinde yollamanız gerekir.

Bundan sonra beklerseniz, size sistem tarafından bilgilendirme mesajı atılacaktır. Bunu okuduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom bedava .internet almak istiyorsanız, bunların kampanyalar halinde sunulduğunu bilmeniz gerekir. Bu nedenle fırsatların geçerlilik süreleri de olabilir. Bu nedenle hızlı olmanız her zaman tavsiye edilir.

Ayrıca yeni olanakları kaçırmak da istemiyorsanız, Türk Telekom’un resmi sitesini düzenli takip etmeniz önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*